Harijs Keins

Pasaules kausā Anglija un Horvātija sadala otro ceļazīmi uz finālu 0

Anglijas un Horvātijas futbola izlases šodien Maskavā tiekas Pasaules kausa izcīņas pusfināla spēlē, noskaidrojot turnīra otro finālisti.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Spēle Maskavā “Lužņiki” stadionā sāksies plkst.21 un tiešraidē to translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV7).

Šīs spēles uzvarētāja svētdien finālā tiksies ar Francijas valstsvienību, kas otrdien pirmajā pusfinālā spēlē ar 1:0 uzvarēja Beļģiju. Tikmēr trešdienas spēles zaudētāja cīņā par trešo vietu sestdien tiksies ar beļģiem.

Angļi finālturnīru sāka ar divām uzvarām – 2:1 pret Tunisiju un 6:1 pret Panamu, bet pēc tam par pirmo vietu grupā sekoja neveiksme Beļģijai (0:1).

Astotdaļfinālā Anglija pamatlaikā un papildlaikā cīnījās neizšķirti 1:1 pret Kolumbiju, bet guva panākumu 11 metru sitienu sērijā, kamēr ceturtdaļfinālā angļi ar 2:0 uzveica Zviedriju.

Sešus vārtus piecās spēlēs angļiem guvis komandas kapteinis Herijs Keins, kurš ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs.

Tikmēr Horvātija šajā turnīrā vēl nav zaudējusi. Apakšgrupā horvāti ar 2:0 uzveica Nigēriju, pēc tam sekoja uzvara ar 3:0 pret Argentīnu, bet vēlāk ar 2:1 tika apspēlēta Islande.

Astotdaļfinālā horvāti pamatlaikā un papildlaikā spēlēja neizšķirti 1:1 pret Dāniju, bet uzvaru guva 11 metru sitienos ar 3:2, pēc tam līdzīgā veidā ceturtdaļfinālā pārspējot mājinieci Krieviju, šajā mačā pamatlaiku noslēdzot 1:1, bet pēc papildlaika rezultātam esot neizšķirtam 2:2. Savukārt “pendelēs” horvāti bija pārāki ar 4:3. Abos mačos Horvātijas izlasei uzvaru nesošo 11 metru soda sitienu realizēja Ivans Rakitičs.