Sports
Futbols

Pasaules kausā sākas grupu turnīra pēdējā kārta0

foto: EPA/LETA

Šodien Krievijā Pasaules kausa finālturnīrā futbolā sākas apakšgrupu turnīra trešās kārtas izspēle, B grupā Spānijai, Portugālei un Irānai sadalot divas ceļazīmes uz izslēgšanas turnīra pirmo kārtu jeb astotdaļfinālu.

Vispirms laukumā dosies A apakšgrupas komandas, starp kurām jau zināmas astotdaļfinālu sasniegušās izlases. Plkst.17 finālturnīra rīkotāja Krievija Samārā ar Urugvaju cīnīsies par uzvaru A apakšgrupā, bet tajā pat laikā Volgogradā notiks Ēģiptes un Saūda Arābijas duelis. Krievijas un Urugvajas dueli tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV7).

Savukārt plkst.21 sāksies B apakšgrupas noslēdzošās cīņas, Portugālei Saranskā cīnoties ar Irānu un Spānijai Kaļiņingradā spēkojoties ar Maroku. Irānas un Portugāles maču tiešraidē translēs kanāls LTV7.

A apakšgrupā pa sešiem punktiem divās spēlēs ir Krievijai un Ungārijai, bet Ēģipte un Saūda Arābija palikušas bešā.

Krievija turnīra ievadā ar 5:0 sagrāva Saūda Arābiju, bet pēc tam ar 3:1 guva virsroku pār Ēģipti. Krievijas izlases rindās ar trim gūtiem vārtiem atzīmējies Deniss Čeriševs. Savukārt Urugvaja svinējusi divas minimālas uzvaras 1:0 pār Ēģipti un Saūda Arābiju.

Saistītie raksti
LA.lv