Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
18. novembris, 2013
Drukāt

Pasaules koru olimpiādei pieteikušies 293 kori (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Pasākuma "Sing Rīga 2014" jeb gads līdz Pasaules koru olimpiādei dalībnieki radoši informatīvajā telpā "Esplanāde 2014".

Pašlaik Pasaules koru olimpiādē dalību pieteikuši 293 kori no vairāk kā 40 pasaules valstīm, aģentūrai LETA pastāstīja nodibinājuma “Rīga 2014” sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.

Viņš pauda, ka interese par Pasaules koru olimpiādes norisi Rīgā esot ļoti liela. Drēģeris stāstīja, ka lielu interesi par dalību Rīgas konkursos izrāda kori no ASV, Krievijas, Ķīnas, Dienvidāfrikas, Indonēzijas, Vācijas. Latviju koru olimpiādē pārstāvēs 100 kori. Drēģeris atzīmēja, ka Pasaules koru vēsturē pirmo reizi piesakās kori no tādām valstīm un teritorijām kā Jordāna un Gibraltārs. “Rīga 2014” pārstāvis uzsvēra, ka dalībnieku skaitam ļoti stingri tiek sekots līdzi, ņemot vērā koru izmitināšanas iespējas un arī pasākuma norises vietu kapacitāti.

Visus korus, kas pieteikušies Pasaules koru olimpiādei, iespējams apskatīt “Rīga2014” interaktīvajā kartē “http://interactive.riga2014.org/pasaules-koru-olimpiade”. Pieteikšanās Pasaules koru olimpiādei notiks līdz 1. decembrim, kam sekos datu apkopošana, rezultāti un secinājumi.

Jau ziņots, ka Pasaules koru olimpiādes pirmajā posmā pieteicies rekordliels dalībnieku skaits un teju pusi pieteikumu iesnieguši Latvijas kori.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jebkurā citā pasaules valstī Interkultur firmas veidotie pasākumi tiek realizēti ar tūrisma operatoru prasmēm. Latvija ir pirmā vieta, kur pasākumu zem sevis ir pavilkuši ierēdņi. Viņi pat nezina – lasiet tekstu – ka nbav Jordānas, bet ir Jordānija – kuras kori ir piedalījušies citos Interkultur pasākumos.

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+