Apbrīno

Pasaules zvaigzne – Zucchero Dzintaru koncertzālē 0

Publicitātes foto

29. augustā Dzintaru koncertzālē pasaules tūres “Black Cat” ietvaros ar unikālu šovu uzstāsies viens no visslavenākajiem itāļu dziedātājiem Zucchero. Viņš ir viens no pasaules topa blūza izpildītājiem. Vislabāk pazīstams ar savu singlu “Senza Una Dona” ar Polu Jangu, viņš bieži tiek raksturots kā Itālijas “Santana”. Tik augsta līmeņa pasaules zvaigzne Dzintaru koncertzālē ar savu solo koncertu un grandiozu šovu uzstāsies pirmo reizi.

Zucchero jaunākais albums “Black Cat” tika izdots 2016. gada aprīlī. Albumā iekļauta dziesma “Streets of Surrender” ar “U2” solista Bono rakstītiem dziesmas vārdiem un Marka Knopflera ģitāras partiju. Koncertā mākslinieks izpildīs savus populārākos pasaules hitus “Baila Morena”, “Senza Una Donna”, “A Wonderful World”, “Feels Like a Woman”, “My Love”, kā arī citus hitus un dziesmas no jaunā albuma.

Savā dzimtajā Itālijā, Eiropā un Latīņamerikā viņš ir superzvaigzne. Zucchero ir pārdevis vairāk nekā 60 miljonus ierakstu. Viņa iepriekšējais albums “Oro, Incenso e Birra” vairākus gadus tika atzīts par “pasaulē visvairāk pārdoto Alabamu itāļu popmūzikas vēsturē”. Zucchero ir uzstājies kopā ar Lučāno Pavaroti labdarības koncertā “Pavarotti & Friends”. Šis koncerts tika demonstrēts tiešajā ēterā visā pasaulē. Dziedātājs ir uzstājies ar daudziem pasaulē slaveniem māksliniekiem, tādiem kā Andrea Bočelli, Ēriks Kleptons, “The Rolling Stones”, “U2”, Stings, Eltons Džons, Stīvijs Vonders, Toms Džonss un daudziem, daudziem citiem. Savulaik Zucchero uzstājās kopā arī ar tādu pasaules slavenību kā Maikls Džeksons labdarības organizācijas “Red Cross” rīkotajā labdarības koncertā Minhenē. Savukārt mūziķa 2012. gada decembra koncerts Havannā tika uzskatīta par lielāko ārvalstu mūzikas zvaigznes koncertu, kāds jebkad rīkots Kubā. “World Music Awards” ietvaros Zucchero albums “Miserere” ieguva balvu “Year’s Most Successful Italian Singer” – “Gada vissekmīgākais itāļu dziedātājs”. Zucchero tika nominēts “Grammy” balvai un divas reizes ieguva balvas “World Music Awards” ietvaros, kā arī četras balvas “Festivalbar Awards” un sešas balvas “Wind Music Awards” savā dzimtajā Itālijā.

“The “Black Cat World Tour” turnejas ietvaros dziedātājs koncertē visā Eiropā, ieskaitot divus izpārdotus šovus Londonas prestižajā “Royal Albert Hall” un 11 “sold-out” koncertus Veronā, Itālijā.

 

29. VIII 19.30 Dzintaru koncertzālē Jūrmalā

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: No EUR 49 līdz EUR 2000
LA.lv