×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. marts, 2014
Drukāt

Pasauli izglābs “Sievietes, sievietes…”. LA reportāža no Balviem

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Sestdien Balvu pilsētas kultūras namā notika humoršova “Sievietes, Sievietes…” pirmais iznāciens pie tautas. Tā bija svētku diena arī akciju sabiedrības “Lauku Avīze” jaunajam žurnālam “Māksla Mīlēt”.

Žurnāls “Māksla Mīlēt” informatīvi atbalsta jauno izrādi un sestdienas vakarā arī ciemojās Balvos.

Jaunajā humoršovā režisora, vienīgā vīrieša un pasākuma vadītāja pienākumus uzņēmies Mārtiņš Egliens. Bet viņa komandā apvienojušās pazīstamas latviešu aktrises – Velta Skurstene, Regīna Devīte, Ilze Pukinska, kā arī dejotāja Sarmīte Prule. Visu iecerējušas un kopā satur idejas autore Ilze Trumpe un producente Laila Ilze Purmaliete.

Par ko sievietes smaida un joko? Nu, protams, – par vīriešiem! Trāpīgi un asprātīgi aktrise Velta Skurstene ventiņmēlē stāsta draudzenei par konfliktu virtuvē ar mīļoto vīru un par to, kas notiek tad, ja sieva vēlas vīru pārsteigt un iztīrīt garāžu. Kļūst skaidrs, ka vīriešiem tādi pārsteigumi nepagalam nepatīk. Neizpaliek jautājums, bez kura sievietes nu nekādi nevar iztikt. Bez kažoka var, bet ir grūti, bez briljantiem arī var, tikai viņas vēl to nezina. Vienīgais, bez kā sievietes nevar iztikt, ir runāšana!

Protams, jaunajā humoršovā neiztiek arī bez politikas. “Pasauli izglābs sievietes!” – tā sauc jauno politisko spēku, kurā apvienojušās sievietes, lai ņemtu grožus savās rokās un glābtu Latviju. Jaunās partijas sievietēm ir idejas: viņas atļaus gurķim augt līkam (ko neļauj ES) un eiro banknotes labākai atpazīšanai aprīkos arī ar garšas sensoriem, piemēram, 20 eiro banknote garšos pēc zemenēm, bet 200 eiro – pēc melnajiem ikriem. Radīta arī jaunā ES himna ar vārdiem latviešu valodā. “Tos himnas vārdus gan jums vajadzētu iedrukāt arī avīzē, tik jauki skanēja,” tā pēc koncerta atsaucās skatītāji. Ja jūs gribat dzirdēt himnas vārdus, tad labāk tomēr paši dodieties uz šo humoršovu…

“Vakars izdevies, jo šovs ir kaut kas jauns un neierasts, liek pasmieties mums pašiem par sevi,” pēc izrādes teica skatītājas Ineta un Vineta. Visi, kas pavasara nogurumu vēlas aizgaiņāt ar krietnu smieklu devu, aicināti apmeklēt humoršovu “Sievietes, sievietes…” jau tuvākajā laikā Madonā, Liepājā, Ventspilī un Bauskā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+