×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
15. septembris, 2016
Drukāt

Pasauli šokē attēli, kuros mazdēla acu priekšā bezsamaņā vāļājas heroīnu pārdozējusi ome

Foto FacebookFoto Facebook

Heroīnu pārdozējušās omes un viņas piedzīvotāja šokējošo fotogrāfiju publiskošana, izraisījusi plašu rezonansi sabiedrībā. Viena daļa uzskata, ka policijai nebija tiesību publiskot pazemojošās fotogrāfijas, kamēr otra daļa uzskata, ka sabiedrībai bija jāredz šie attēli, lai preventīvi novērstu šādu gadījumu atkārtošanos, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

ASV, Ohaio policijas departaments savā “Facebook” profilā publicējusi fotogrāfiju, kurā redzama automašīnas priekšējā sēdeklī bezsamaņā guļoša, narkotikas pārdozējusi sieviete un vīrietis, kamēr četrus gadus vecs puisītis viens pats sēž automašīnas aizmugurējā krēslā un lūkojas pa logu.

Policija, publiskojot šo fotogrāfiju, uzsvērusi, ka tā uzskatāmi parāda, kādu postu nodara narkotiku lietošana un, iespējam, kādam liks divreiz padomāt pirms injicēt šo indi bērna klātbūtnē.

Sākotnēji tika ziņots, ka bezsamaņā esošie pieaugušie ir puisēna vecāki, tomēr vēlāk izrādījās, ka attēlā redzamā sieviete ir bērna vecmāmiņa, bet vīrietis viņas draugs.

50 gadus vecā Ronda Paseka tikai pirms sešām nedēļām bija kļuvusi par zēna aizbildni. Kas noticis ar bērna māti, nav zināms, vēsta BBC. Tagad puisēns nogādāts drošībā pie citiem radiniekiem, bet sievietei un viņas piedzīvotājam būs jāstājas tiesas priekšā.

Lai gan publiskojot šo fotogrāfiju, policija jau iepriekš atvainojās par šokējošo attēlu saturu, tā saņēmusi daudzu iedzīvotāju pārmetumus. Īpaši, kas attiecas uz bērna attēla publiskošanu, neaizkrāsojot seju. Pārdozējušās sievietes māsa plašsaziņas līdzekļiem uzsvērusi, ka policija ir apkaunojusi viņas ģimeni un apsver iespēju vērsties tiesā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+