×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2017
Drukāt

Pasažieri pieķer RS trolejbusa vadītāju brauciena laikā vīlējam nagus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Kāds iedzīvotājs sociālajos tīklos publicējis video, kurā redzams, kā SIA “Rīgas satiksme” (RS) transportlīdzekļa vadītāja brauciena laikā vīlē nagus.

Pasažieris šo situāciju darījis zināmu arī RS pārstāvjiem, kuri norādījuši, ka uz informāciju noteikti reaģēs un skaidros lietas apstākļus.

Sazinoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, aģentūra LETA noskaidroja, ka informācija ir nodota atbildīgajām personām, kuru pārziņā ir transportlīdzekļu vadītāji. “Tas, vai konkrētajā gadījumā vadītāja saņems kādu sodu, ir atkarīgs no viņas līdzšinējās darba pieredzes, proti, vai viņai līdz šim bijuši kādi pārkāpumi, sodi vai sūdzības,” norādīja RS pārstāve Baiba Bartaševica.

Viņa gan atzina, ka šāda rīcība nekādā gadījumā nav pieļaujama un transportlīdzekļu vadītāji nav tiesīgi braukšanas laikā runāt pa telefonu, vīlēt nagus vai kā citādi novērst uzmanību no ceļa.

RS mēnesī saņem aptuveni 60 000 iedzīvotāju iesniegumu, kuri sadalās četros lielos blokos – ieteikumi, priekšlikumi, informatīvie jautājumi un sūdzības.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu, jā, bet skaitīt naudu,izdot biļetes un naudas atlikumu to gan varēja !

  2. Es savējos ne tikai vīlēju, bet arī krāsoju.

Draugiem Facebook Twitter Google+