×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. maijs, 2012
Drukāt

“Pasažieru vilciena” valdes priekšsēdētājs iesniedzis atlūgumu

freivalds_nils

Attēlā Bijušas "Pasažieru vilciena" valdes priekšsēdētājs Nils Freivalds

AS “Pasažieru vilciens” (PV) valdes priekšsēdētājs Nils Freivalds šodien iesniedzis atlūgumu un satiksmes ministrs Aivis Ronis to ir pieņēmis, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja satiksmes ministra biroja vadītājs Aivis Freidenfelds.

Ronis uzskata, ka PV jauno vilcienu iepirkumu procesā jāturpina aktīva virzība, jo pasažieru dzelzceļa pārvadājumos Latvijā ir nepieciešami jauni elektrovilcieni un dīzeļvilcieni.

“Jauno vilcienu daļēja izgatavošana notiktu Latvijā, tādējādi tiktu attīstīta vietējā ražošana un tiktu radītas jaunas darba vietas, kas šobrīd Latvijā ir būtiski nepieciešamas,” uzsver Ronis.

Satiksmes ministrs ierosināja Freivaldam, ņemot vērā viņa līdzšinējo pieredzi, kļūt par PV konsultantu.

Freivalds komentāru par amata atstāšanu sniegs šodien plkst.13.10 pie vilciena Rīga-Valga, biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja PV pārstāvis Andrejs Fiļipovs.

Lai nodrošinātu turpmāku PV vilcienu uzņēmuma vadību un turpinātu iepirkuma konkursa efektīvu virzību, Satiksmes ministrija kā uzņēmuma akcionārs ir pieņēmusi lēmumu par jauna PV valdes priekšsēdētāja iecelšanu.

Par valdes priekšsēdētāju iecelts Artis Birkmanis, līdzšinējais VAS “Latvijas Gaisa satiksme” valdes loceklis. Birkmanis ir ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Darba pieredze saistīta ar banku sektoru, līzinga un investīciju kompānijām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+