×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. februāris, 2015
Drukāt

“Pasažieru vilciens” ar Pulku noslēdz jaunu līgumu

Foto - LETAFoto - LETA

“Pasažieru vilciens” (PV) 15.janvārī ar Rīgas domes deputātu Olafu Pulku (V) ir noslēdzis uzņēmuma līgumu, saskaņā ar kuru politiķim jāveic seši uzdevumi, informēja uzņēmumā.

Pulkam ir jāizstrādā “Park&Ride” ieviešanas plāns Dobeles stacijai, kā arī jāpēta transporta vilciens-autobuss savienojuma iespējamība Dobelē. Tāpat jāpēta un jāiesniedz priekšlikumi PV valdei par vilcienu un autobusu kustības grafiku, lai nodrošinātu pasažieru pievešanu un aizvešanu vilcienam Rīga-Dobele-Rīga, kā arī jāizstrādā priekšlikumi par vienotās biļetes ieviešanas iespējām ar Dobeles autobusu parku.

Tāpat Pulkam jāiesniedz priekšlikumi par papildu pakalpojumu ieviešanu vilcienu pasažieriem un jāizvērtē iespējas (varianti), kā veikt pasažieru uzskaiti maršrutu posmos, kur vilciens savienots ar autobusu.

Uzņēmuma līgums ir noslēgts līdz 2015.gada 20.martam.

Kā skaidro uzņēmumā, tā kā patlaban minētie uzdevumi vēl tiekot veikti, vēl nav noslēgti pieņemšanas nodošanas akti par padarīto un apmaksa nav bijusi, atlīdzības apmēri netiek minēti.

Kā liecina informācija Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā, Pulks 2013.gada amatpersonas deklarācijā norādījis, ka no PV kā atlīdzību saņēmis 7500 latus jeb 10 670 eiro.

Kā ziņots, arī 2013.gadā un pērn PV gan vecā, gan jaunā valde vairākkārt slēdza līgumus ar Pulku.

Pulka pārziņā bija uzņēmuma sadarbība ar Latvijas pašvaldībām par optimālāku pieturas punktu izvietojumu atbilstoši pasažieru vajadzībām un ērtībām. Viņš arī esot uzņēmuma interešu pārstāvis starpinstitūciju darba grupā par turpmāku dzelzceļa pasažieru pārvadājumu integrēšanu pilsētas sabiedriskā transporta sistēmā. Pulka uzdevums bijusi arī e-talona projekta ieviešana sadarbībā ar Rīgas domes struktūrām.

2013.gadā Pulka darba alga tika noteikta 1500 latu (2130 eiro) mēnesī.>

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+