Mobilā versija
-2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
29. janvāris, 2015
Drukāt

“Pasažieru vilciens” ievieš jaunus reisus uz Siguldu un Daugavpili (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pasažieru pārvadātāja pa dzelzceļu AS “Pasažieru vilciens” (PV) no 1.februāra norīkos papildu reisus Siguldas un Daugavpils virzienā, lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu uz darbu vai mācībām, informē PV.

Virzienā no Siguldas uz Rīgu darba dienās tiks norīkots papildu ekspresvilciens, kas kursēs ar samazinātu pieturu skaitu, lai Siguldas iedzīvotāji ātrāk nokļūtu Rīgā. Vilciens no Siguldas aties plkst. 6:54, bet Rīgā pienāks plkst.7:58.

Savukārt tie pasažieri, kuri izmanto vilcienu nokļūšanai uz Daugavpili un atpakaļ, turpmāk var rēķināties ar diviem papildu reisiem piektdienās. Virzienā no Rīgas līdz Daugavpilij būs papildu vilciens ar atiešanas laiku no Rīgas plkst. 13:05, bet virzienā Daugavpils – Rīga būs vilciens ar atiešanas laiku no Daugavpils plkst. 12:53.

PV norāda, ka uzņēmums vilcienu kustības grafiku organizē saskaņā ar VSIA “Autotransporta direkcija” (ATD) vispārējo sabiedriskā transporta attīstības politiku un pasūtījumu, kā arī balstoties uz novērojumiem pasažieru plūsmas dinamikā, cenšoties pēc iespējas piemērot reisus atbilstoši paredzamajām pasažieru vajadzībām.

Uzņēmumā atzīmē, ka tiek turpināts darbs pie vilcienu satiksmes maršruta Rīga–Dobele. Plānots, ka vilciens kursēs no Dobeles uz Rīgu darba dienu rītos, bet dienas beigās no Rīgas un Dobeli. Līdz ar to jaunais maršruts būs izdevīgs Dobeles iedzīvotājiem, kuriem ikdienā jādodas uz darbu vai mācībām Rīgā, kā arī visiem Jelgavas virziena pasažieriem.

PV vienlaikus atgādina, ka no 2015.gada 5.janvāra darba dienās plkst.19:15 kursē papildu vilciens virzienā Rīga-Dubulti. Savukārt, atsākoties siltajai vasaras sezonai, PV norīkos papildu reisus pasažieru iecienītākajos maršrutos. 2014. gada vasaras sezonā ik nedēļu papildus norīkoti vidēji 200 reisi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko tad nerakstiet par nogrieztiem reisiem no 1.februārā,par tiem kur cilvēki palika bez vilcienu satiksmes ar Latvijas pilsētām…?!Cilvēks vērtība jums ir tikai vārdos,bet darbos naudas raušana lielām algām,kamēr cilvēki dzīvo pusbadā attālos nostūros atrauts no pasaules……..

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+