Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
19. oktobris, 2016
Drukāt

Dārgajai “Leica” sava pašbilžu fotokamera

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pazīstamais fotokameru ražotājs “Leica” radījis īpašu kameru pašbilžu uzņemšanai “Sofort”, kura turklāt vizuāli atgādina “Instagram” vietnes logotipu.

Parasti “Leica” ierīces meklējamas “premium” ierīču galā par lielu naudu, bet “Sofort” cena ir vien 279 eiro. Kamera izmanto “Fujifilm Instax” tehnoloģiju, lai uzņemtās fotogrāfijas būtu iespējams uzreiz izdrukāt. Fotoaparāta priekšpusē atrodas neliels spogulītis pašbilžu uzņemšanai, kā arī tajā ir iebūvētas vairākas fotogrāfiju uzņemšanas funkcijas – makro, sports, cilvēki, ballītes utt. Pilnīgi automātiskos režīmus pavada arī manuālo iestatījumu iespējas. “Leica Sofort” veikalos parādīsies novembrī.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+