Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. oktobris, 2016
Drukāt

Dārgajai “Leica” sava pašbilžu fotokamera

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pazīstamais fotokameru ražotājs “Leica” radījis īpašu kameru pašbilžu uzņemšanai “Sofort”, kura turklāt vizuāli atgādina “Instagram” vietnes logotipu.

Parasti “Leica” ierīces meklējamas “premium” ierīču galā par lielu naudu, bet “Sofort” cena ir vien 279 eiro. Kamera izmanto “Fujifilm Instax” tehnoloģiju, lai uzņemtās fotogrāfijas būtu iespējams uzreiz izdrukāt. Fotoaparāta priekšpusē atrodas neliels spogulītis pašbilžu uzņemšanai, kā arī tajā ir iebūvētas vairākas fotogrāfiju uzņemšanas funkcijas – makro, sports, cilvēki, ballītes utt. Pilnīgi automātiskos režīmus pavada arī manuālo iestatījumu iespējas. “Leica Sofort” veikalos parādīsies novembrī.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+