foto – eurocupbasketball.com

Pasečņikam sezona galā, Strēlnieks sasniedz finālu 0

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks iemeta septiņus punktus izšķirošajā Spānijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas spēlē, bet viņa pārstāvētā “Gran Canaria” viesos ar 71:73 (23:20, 16:19, 18:17, 14:17)zaudēja Vitorijas “Baskonia” komandai. Līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām “Gran Canaria” piekāpās ar rezultātu 1-2.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Pasečņiks sezonas pēdējā mačā spēlēja 18 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā trāpīja trīs no četriem izpildītajiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem.
Tāpat Latvijas basketbolists izcīnīja trīs atlēkušās bumbas zem groziem un nopelnīja trīs piezīmes, kas viņam deva septiņus efektivitātes rādītāja punktus.

Pasečņikam karjeras nākamais atskaites punkts būs NBA drafta ceremonija. Tiek paredzēts, ka Latvijas izlases centra spēlētāju varētu izvēlēties otrās kārtas sākumā ap 29. numuru.

Vācijas bundeslīgā finālu sasniegusi Bambergas “Brose Baskets” un Latvijas izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks. Pusfināla trešajā spēlē Bamberga savā laukumā ar 76:67 pārspēja Minhenes “Bayern” un sērijā triumfēja ar 3-0.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS
SPĀNIJA.
1/4fināls. “Gran Canaria” – “Baskonia” 71:73 (1-2) viesos, Anžejs Pasečņiks (18 min) 7+3AB.
VĀCIJA. Pusfināls. “Brose Bamberg” – “Bayern” 76:67 (3-0), Jānis Strēlnieks (23 min) 13+2RP.
FRANCIJA. Otrās līgas 1/4fināls. “Nantes” – “Charleville” 77:69 (2-0), Rihards Kuksiks (33 min) 10+5AB.