×
Mobilā versija
Brīdinājums -6.3°C
Eleonora, Ariadne
Trešdiena, 21. februāris, 2018
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Franks Gordons: Donbasa “valsteles” sāk sagādāt galvassāpes Kremlim (20)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Putina iecerētās “Rosgvardijas” izveide Krievijā bijusi paredzēta jau 2014. gadā, bet tikusi atlikta uz diviem gadiem Ukrainas notikumu dēļ, vestī Maskavas žurnāls “Kommersant-Vlastj”, atsaukdamies uz uzticamiem avotiem valsts struktūrās. Atlikt šos plānus vajadzēja tapēc, ka Ukrainā tika radīts bruņots veidojums “Nacionālā gvarde”, kas cīnījās pret Maskavas ielikteņiem Donbasā, un Kremlis nevēlējās “kompromitēt” jēdzienu “gvarde”.

Tas pats žurnāls norāda, ka beidzot izveidojamās “Rosgvardijas” uzdevumos citstarp ietilpst cīņa pret organizēto noziedzību, kas esot izaugusi Krievijas pierobežas joslā “sakarā ar abu jauno neatzīto (!) republiku parādīšanos”. Vai nav debešķīgs formulējums?

Izrādās, ka šajās Donbasa “tautas republikās” plaukst ne tikai parastā noziedzība, bet arī narkotisko vielu kontrabanda, un Krievijas drošības dienestam FSB bija grūtības Donbasā, jo dienestam bija aizliegts rīkoties ārpus Krievijas robežām…

Abas Donbasa republikas tagad Krievijas drošībniekiem “sagādā galvassāpes”, atzīst žurnāls. Tā nu iznāk: Kremlis pats šos “pašpasludinātos” veidojumus izperināja, bet tagad spiests, var teikt, spļau­dīties.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Jā, likvidējot Pentagona-Volstrītas bandas salašņas tai nabaga asv valstelei vēl varbūt ir cerības paglābties no bezdibeņā, abissa..

 2. nudien, tādi plukatas kā surkovi, vaļcmaneļi un kolomoiski , sie netīrie zagļi, nudien ir panikā, jo katrs Donbasa un Ukrainas kopumā iedzīvotājs skaidri redz ka Rotšildcūkas tos apzaga un slepkavoja Ukrainas bērnus.,…šoreiz gordonels vismaz nenorāva tik skaļu ūdeni, šis vientiesis naidu kurinošais un dumības pļurinošais..

 3. glupie der tikai karam Atbildēt

  ………………………………

 4. Latvanius Vulgaris vidējais līmenis iesparda..Skolā, nez, kāds iet? Politoloģiju mācās?? Ukraina sadalās komponentos ,valstinas vel būs ne tādas)) Kosova ir valsts ,es atvainojos?? Jeb piespiedu orgānu donoru centrs ar tālvadību no Vašingtonas?

  • Pateicoties Vašingtonai Kosovo un visā tajā regionā ir miers, tur pretīm Maskava ixveidojusi vēl vienu mūžīgi kvēlošu reģionu, recidivistu “malinu”. Jūti starpību. Un kāds sliktums no tās tālvadības, saprotams, ka tev labāk patīk Kremļa manuālais režīms? Proti, “kak hoču – tak verču”. Tur tie karēvjīgie žīd-krievi līdz šim laikam nevar izšķirties, kurš no viņiem ir izcilāks bandīts. Steidzīgi veido vēsturisku pamatojumu savām fantāzijām.

   • pagaid, pagaid, lūk resnītis surkovs grib būt pavisam dīvains ērms, – žīdčečens:)) Tikai puika nesaprot īsti kur ir dzimis- it kā Voroņežā mātei botāniķei, it ka Alhan- jurtā …

 5. Nevajag lasīt vai atsaukties un krievnacistu provokācijām, t.i. rakstiem ķeburos.

 6. Спрашивается, вот какое дело этому старому еврею до какого то там Донбаса? Где израиль находится и где Донбас? Так нет же, ни этот старый пердун, ни весь израиль не могут и одной недели прожить, чтобы ни встрять со своими советами, лезут и лезут. Ребята! Ни вы сами, ни ваши советы там никому не нужны. Обойдутся там и без вас. Хотите помочь – помогите материально, или удавитесь от жадности.

 7. Nāksies vien balstīt – ja rietumi ( Merkele, Sarkozi, Berluzkoni ) neizkārtos naudiņu šim kariņam…esot jau palikuši pielaidīgāki…

 8. Tas ..maskalis “Nemana gan” aiz sava stu;buma, ka pieder jau vēstures mēslainei.
  Kas ukraiņiem daļas par .. maskaļiem? ..

  • kā te vienam taisniba nepatīk Atbildēt

   uzreiz uzsprāga, argumentēti neko nespēj pateikt, tik kā bērnudārzā mēdities drošā attālumā

 9. viņas nevienam neko nesagādā. nu kijevai mazliet , jo situācijai ievelkoties un ukrainai strauji tivojoties bankrotam, tas ir piemērs ka nav obligāti jabut kijevas pakļautibā. jau ir bijuši vismaz 2 plaši zināmi mēģinājumi atdalities no ukrainas vel 2 rajonos kur valda labejais sektors. un tie ir tikai plaši zināmie, gan jau ka nezināmo ir vel ne viens vien.
  un vispār ukraina jau sen visiem vienaldziga, nu tādiem žurnaļugām vel pasūta raktiņus spriedzes uzturešanai, bet tas tik lai atkal kādus tankus te varetu izvietot

  • ko nozīmē “kijevas pakļautībā”? Tas ir vasermansūdu, kedmiplukatu un novodvorskutaiņu no p…irksta izzīsi nieki ! Kijeva bija un būs Ukrainas galvaspilsēta, šī skaistā vieta ! Tas, ka vaļcmansplušķi, grosimanplušķi savu saimnieķeļu interesēs ir samaksājuši naudeli lai uzstātos kā Ukrainas valdība- par to tacu katrs smejās..vai tu nezini, ka vari par 10 k piedalīties Vašingtonā brokastīs ar Obamu un dabūt 1 foto? Pieliec uzrakstu Obama tiekas art Antarktīdas prezidentu un gatavs ! Tikai te summas bija lielākas lai merkeles, olāni un īapši kameronels (kas pats ir krancīts rotšildeļu) izliktos ka zaglēnu vaļcmanu-parašenko ņem, nopietni:))

 10. Га, га, га ! Atbildēt

  За что боролись, на то и напоролись !

 11. Lēnām, bet neatvairāmi, imperiālists Pūķins ved savu pseido-impēriju pretī iziršanai.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Simtgades uguņošana jau sākusies!

Kopš pagājušās nedēļas vidus Latvijas sabiedrību pārsteigušas vairākas ziņas no finanšu sfēras – vispirms ASV institūcija “FinCEN” paziņoja, ka plāno noteikt sankcijas pret Latvijas komercbanku “ABLV Bank”, sekas jau ir tādas, ka bankai uz laiku noteikti maksājumu ierobežojumi. Savukārt piektdienas vakarā nāca pārsteidzošas ziņas, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizturējis Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču. Vakar noskaidrojās, ka viņš tiek turēts aizdomās kriminālprocesā par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā.

Vai piekrītat, ka pret Latviju patlaban vērsta kampaņa no ārpuses?
Draugiem Facebook Twitter Google+