Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Franks Gordons: Donbasa “valsteles” sāk sagādāt galvassāpes Kremlim (20)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Putina iecerētās “Rosgvardijas” izveide Krievijā bijusi paredzēta jau 2014. gadā, bet tikusi atlikta uz diviem gadiem Ukrainas notikumu dēļ, vestī Maskavas žurnāls “Kommersant-Vlastj”, atsaukdamies uz uzticamiem avotiem valsts struktūrās. Atlikt šos plānus vajadzēja tapēc, ka Ukrainā tika radīts bruņots veidojums “Nacionālā gvarde”, kas cīnījās pret Maskavas ielikteņiem Donbasā, un Kremlis nevēlējās “kompromitēt” jēdzienu “gvarde”.

Tas pats žurnāls norāda, ka beidzot izveidojamās “Rosgvardijas” uzdevumos citstarp ietilpst cīņa pret organizēto noziedzību, kas esot izaugusi Krievijas pierobežas joslā “sakarā ar abu jauno neatzīto (!) republiku parādīšanos”. Vai nav debešķīgs formulējums?

Izrādās, ka šajās Donbasa “tautas republikās” plaukst ne tikai parastā noziedzība, bet arī narkotisko vielu kontrabanda, un Krievijas drošības dienestam FSB bija grūtības Donbasā, jo dienestam bija aizliegts rīkoties ārpus Krievijas robežām…

Abas Donbasa republikas tagad Krievijas drošībniekiem “sagādā galvassāpes”, atzīst žurnāls. Tā nu iznāk: Kremlis pats šos “pašpasludinātos” veidojumus izperināja, bet tagad spiests, var teikt, spļau­dīties.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Jā, likvidējot Pentagona-Volstrītas bandas salašņas tai nabaga asv valstelei vēl varbūt ir cerības paglābties no bezdibeņā, abissa..

 2. nudien, tādi plukatas kā surkovi, vaļcmaneļi un kolomoiski , sie netīrie zagļi, nudien ir panikā, jo katrs Donbasa un Ukrainas kopumā iedzīvotājs skaidri redz ka Rotšildcūkas tos apzaga un slepkavoja Ukrainas bērnus.,…šoreiz gordonels vismaz nenorāva tik skaļu ūdeni, šis vientiesis naidu kurinošais un dumības pļurinošais..

 3. glupie der tikai karam Atbildēt

  ………………………………

 4. Latvanius Vulgaris vidējais līmenis iesparda..Skolā, nez, kāds iet? Politoloģiju mācās?? Ukraina sadalās komponentos ,valstinas vel būs ne tādas)) Kosova ir valsts ,es atvainojos?? Jeb piespiedu orgānu donoru centrs ar tālvadību no Vašingtonas?

  • Pateicoties Vašingtonai Kosovo un visā tajā regionā ir miers, tur pretīm Maskava ixveidojusi vēl vienu mūžīgi kvēlošu reģionu, recidivistu “malinu”. Jūti starpību. Un kāds sliktums no tās tālvadības, saprotams, ka tev labāk patīk Kremļa manuālais režīms? Proti, “kak hoču – tak verču”. Tur tie karēvjīgie žīd-krievi līdz šim laikam nevar izšķirties, kurš no viņiem ir izcilāks bandīts. Steidzīgi veido vēsturisku pamatojumu savām fantāzijām.

   • pagaid, pagaid, lūk resnītis surkovs grib būt pavisam dīvains ērms, – žīdčečens:)) Tikai puika nesaprot īsti kur ir dzimis- it kā Voroņežā mātei botāniķei, it ka Alhan- jurtā …

 5. Nevajag lasīt vai atsaukties un krievnacistu provokācijām, t.i. rakstiem ķeburos.

 6. Спрашивается, вот какое дело этому старому еврею до какого то там Донбаса? Где израиль находится и где Донбас? Так нет же, ни этот старый пердун, ни весь израиль не могут и одной недели прожить, чтобы ни встрять со своими советами, лезут и лезут. Ребята! Ни вы сами, ни ваши советы там никому не нужны. Обойдутся там и без вас. Хотите помочь – помогите материально, или удавитесь от жадности.

 7. Nāksies vien balstīt – ja rietumi ( Merkele, Sarkozi, Berluzkoni ) neizkārtos naudiņu šim kariņam…esot jau palikuši pielaidīgāki…

 8. Tas ..maskalis “Nemana gan” aiz sava stu;buma, ka pieder jau vēstures mēslainei.
  Kas ukraiņiem daļas par .. maskaļiem? ..

  • kā te vienam taisniba nepatīk Atbildēt

   uzreiz uzsprāga, argumentēti neko nespēj pateikt, tik kā bērnudārzā mēdities drošā attālumā

 9. viņas nevienam neko nesagādā. nu kijevai mazliet , jo situācijai ievelkoties un ukrainai strauji tivojoties bankrotam, tas ir piemērs ka nav obligāti jabut kijevas pakļautibā. jau ir bijuši vismaz 2 plaši zināmi mēģinājumi atdalities no ukrainas vel 2 rajonos kur valda labejais sektors. un tie ir tikai plaši zināmie, gan jau ka nezināmo ir vel ne viens vien.
  un vispār ukraina jau sen visiem vienaldziga, nu tādiem žurnaļugām vel pasūta raktiņus spriedzes uzturešanai, bet tas tik lai atkal kādus tankus te varetu izvietot

  • ko nozīmē “kijevas pakļautībā”? Tas ir vasermansūdu, kedmiplukatu un novodvorskutaiņu no p…irksta izzīsi nieki ! Kijeva bija un būs Ukrainas galvaspilsēta, šī skaistā vieta ! Tas, ka vaļcmansplušķi, grosimanplušķi savu saimnieķeļu interesēs ir samaksājuši naudeli lai uzstātos kā Ukrainas valdība- par to tacu katrs smejās..vai tu nezini, ka vari par 10 k piedalīties Vašingtonā brokastīs ar Obamu un dabūt 1 foto? Pieliec uzrakstu Obama tiekas art Antarktīdas prezidentu un gatavs ! Tikai te summas bija lielākas lai merkeles, olāni un īapši kameronels (kas pats ir krancīts rotšildeļu) izliktos ka zaglēnu vaļcmanu-parašenko ņem, nopietni:))

 10. Га, га, га ! Atbildēt

  За что боролись, на то и напоролись !

 11. Lēnām, bet neatvairāmi, imperiālists Pūķins ved savu pseido-impēriju pretī iziršanai.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Atkritumu monopols

Rīgas domes deputāti otrdien atbalstīja kopsabiedrības veidošanu uz 20 gadiem sadzīves atkritumu apsaimniekošanai pilsētā. Opozīcijas deputāti izteica bažas, ka, veidojoties monopolam ar vienu atkritumu apsaimniekotāju, palielināsies tarifi. Uz to tika atbildēts, ka tas nebūšot monopols, jo uzņēmums, ar kuru veidot kopsabiedrību, tiks izraudzīts iepirkumā. Un uzņēmums piedāvājumā norādīšot atkritumu apsaimniekošanas tarifus 20 gadiem, bet cenu pēc tam paaugstināt varēs tikai ar domes lēmumu. Tomēr arī Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama izteikusies, ka Rīgas domes lēmums ir tuvredzīgs un ka Rīgas iedzīvotājiem nākotnē var nākties pārmaksāt.

Kam primāri jānovirza valsts budžeta pieaugums tuvākajos gados?
Gunārs Nāgels: Matemātika vai Математика (1)Latviešu valoda ir vienīgā valsts valoda Latvijā. To pārliecinoši apliecinājām ar referendumu 2012. gadā. Mūsu valodas “izredzēto vietu” apliecina šī gada sākuma ažiotāža
Draugiem Facebook Twitter Google+