Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
25. oktobris, 2014
Drukāt

Pašiem dzēšot ugunsgrēkus, cieš divi cilvēki

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pagājušajā diennaktī divi cilvēki cietuši, mēģinot paši dzēst ugunsgrēkus, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Rundāles novadā 32 gadus vecs vīrietis mēģinājis dzēst ugunsgrēku, kas bija izcēlies viņa mājas jumtā. Kopējā degšanas platība bija 55 kvadrātmetri. Dzēšot ugunsgrēku, vīrietis nokritis no ēkas otrā stāva un guvis kājas traumu. Cietušais hospitalizēts.

Otrs negadījums noticis Bauskas novadā, kur 38 gadus vecs autovadītājs paša spēkiem mēģinājis nodzēst pēkšņi aizdegušos kravas automašīnu. Autovadītājs – Baltkrievijas pilsonis – guvis apdegumus un nogādāts slimnīcā.

Jelgavā 25.oktobra naktī izcēlies ugunsgrēks trīs stāvu neapsaimniekotā ēkā. Dedzis ēkas Filozofu ielā 3.stāvs un jumts 375 kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji glābēji uzsvēra, ka daudzi ugunsgrēki pašlaik izceļas apkures dēļ, aicinot cilvēkus būt uzmanīgākiem.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 43 izsaukumus, no kuriem 27 bija ugunsgrēki, 10 – glābšanas darbi, bet seši izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+