Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
11. maijs, 2016
Drukāt

Paskaidrojumā policijai par ikru zādzību: gribējām paēst ar šiku

Foto LETAFoto LETA

Likumsargi vakar aizturējuši divus vīriešus par zivju ikru iepakojuma zādzību no kāda lielveikala, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 10.maijā, pie likumsargiem vērsās apsardzes darbinieks, kurš pastāstīja, ka no netālu esošā lielveikala izskrējuši divi vīrieši, kuri nebija norēķinājušies par paņemto preci – zivju ikru iepakojumu.

Apsekojot tuvāko apkārtni, pamanītas aprakstam atbilstošas personas. Pie vienas no personām atrasta nozagtā prece. Veicot personu datu pārbaudi, konstatēts, ka viena no personās ir izsludināta meklēšanā. Par nozagto ikru iepakojumu vīrieši paskaidroja, ka vienkārši esot gribējuši paēst pa velti un ar šiku.

Abi vīrieši nogādāti noziedzīga nodarījuma izdarīšanas vietā, kur lielveikala darbinieki atpazina abus vīriešus. Abas personas aizturētas un nogādātas Valsts policijā (VP) tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (1)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (7)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+