Kokteilis
Mīli

Paskaties uz savām rokām: varbūt esi ģēnijs? 1

Īsta zinātne, nevis hiromantija

Pirkstu nospiedumi ir ne tikai unikāli katram cilvēkam, bet var arī daudz pastāstīt par raksturu un intelektuālo potenciālu!

Pirkstu nospiedumus pēta īpaša zinātne – dermatoglifika. Tā izveidojusies psiholoģijas, daktilokopijas un kriminālistikas sadurē un tikusi izmantota, lai precizētu noziedznieku psiholoģisko portretu.

Par dermatoglifikas oficiālo dzimšanas dienu uzskata 1892. gadu, kad viens no ģeniālajiem biologiem, sera Čārlza Darvina brālēns Frensiss Galtons laida klajā savu monumentālo darbu par pirkstu nospiedumiem un to saistību ar cilvēka rakstura īpašībām.

Tāpēc šoreiz nekādas hiromantijas: stingri zinātniska pieeja!

Tātad kļūsti pats par savu daktiloskopijas speciālistu: uz baltas papīra lapas atstāj savus pirkstu nospiedumus – no visiem desmit abu roku pirkstiem. Vari arī vienkārši uzmanīgi aplūkot katru pirkstu – kā tev ērtāk.

Katrs pirkstu nospiedums ir unikāls, bet tipoloģiski tie iedalās trīs kategorijās: viļņi, cilpas un vijumi.

Parasti cilvēkam ir divi vai pat trīs pirkstu nospiedumu veidi, retāk – viens.

Pieraksti uz lapiņas, cik katra veida nospiedumu ir tev un lasi skaidrojumus zemāk!

Vairāk “viļņu”

Tieši viļņi mūsu platuma grādos ir izplatītākais pirkstu nospiedumu veids. Tādi cilvēki parasti ir apveltīti ar mierīgu raksturu, saticīgi un ar līdzsvarotu psihi. Par tādiem skolā teica: “stabils vidusmērs”. Zvaigznes no debesīm nenes, bet arī šaubīgās avantūrās neielaižas, viegli saprotas ar cilvēkiem, tomēr nav kompānijas dvēsele, uztur vienmērīgas attiecības ar draugiem un kolēģiem, vairāk orientējas uz ģimeni.

Starp “viļņu cilvēkiem” ir vairāk pakalpojumu jomas pārstāvju: stilisti, frizieri, vizāžisti, personīgie asistenti, floristi, konditori, dizaineri, mākslinieki ilustratori.

Nianses: Ja “viļņi” ir uz rādītājpirkstiem, cilvēks ir sabiedriskāks un gatavāks iesaistīties kolektīvos pasākumos, tāpat arī jūtīgāks un ievainojamāks.

Ja uz labās rokas “viļņu” vairāk nekā uz kreisās, cilvēks ir iekarsīgāks, bet viegli piedod pāridarījumus.

Tāpat arī otrādi: vairāk “viļņu” uz kreisās rokas liecina, ka cilvēks neapvainojas par niekiem, savukārt, ja reiz apvainojies, piedošanu izpelnīties nebūs viegli.

“Viļņi” uz īkšķiem liecina, ka cilvēks vienmēr uzstāj uz savu un reizēm pat neieklausās saprātīgos argumentos.

Vairāk “cilpu”

Šis zīmējums biežāk sastopams Centrāleiropā. Tie ir samērā atvērti, pašpārliecināti cilvēki, kas orientēti uz
karjeru. Viņiem svarīga pašattīstība un pašizpausme, pat ja tā nesniedz konkrētu materiālu labumu.

Šī zīmējuma pārsvars uz pirkstiem norāda uz attīstītu intelektu un tieksmi uz garīgu darbu.

Cilvēki ar “cilpu” zīmējumu bieži sastopami visambiciozākajos projektos, tieši viņi riskē, iesaistoties jaunuzņēmumos un biežāk nodibina paši savus, startē kā jaunākie asistenti un noiet visu ceļu līdz ģenerāldirektora krēslam.

Viņi ir ļoti enerģiski, darba spējīgi, radoši cilvēki, par kuriem saka: “ap viņiem griežas Zeme.”.

Nianses. Ja “cilpas” izvietotas uz rādītājpirkstiem, tu esi ideāls komandas spēlētājs. Tu neraujies līderos, bet lieliski mijiedarbojies ar apkārtējiem kolēģiem, draugiem un radiniekiem.

“Cilpas” uz vidējiem pirkstiem liecina par stipru atkarību no apkārtējo viedokļa. Pat ja ārēji tas neparādās, sirds dziļumos tu pārdzīvo, ko kolēģi domā par tavu jauno kleitu un ko teiks mamma, kad pastāstīsi, ka paaugstinājumu nesaņēmi.

“Cilpas” uz zeltneša un mazā pirkstiņa liecina par labu veselību: apbrīnojami, bet statistika apliecina, ka šie cilvēki, kas bijuši visai slimīgi bērnībā, pieaugot praktiski neslimo.

Ja “cilpu” ir vairāk nekā astoņas, tev patīk sapņot un fantazēt. Par tādiem cilvēkiem saka, ka viņi lidinās mākoņos vai, smagākos gadījumos, nav no šīs pasaules. Tieši daudzu “cilpu” īpašnieki visbiežāk kļūst par rakstniekiem, jo īpaši fantāzijas žanrā!

Vairāk “vijumu”

Jo vairāk uz pirkstiem “vijumu”, jo lielāks ir tavu smadzeņu potenciāls.

Desmit “vijumus” zinātnieki dēvē par “ģenialitātes zīmogu”, jo tāds zīmējums sastopams ārkārtīgi reti un gandrīz vienmēr — zinātniekiem, ģeniāliem izgudrotājiem un pirmatklājējiem.

“Vijumu” pārsvars liecina par augsti attīstīto loģisko domāšanu, analīzes spējām, labām lingivstiskām un matemātiskām dotībām.

Tādi cilvēki viegli iemācās vairākas valodas, pieaugušā vecumā var radikāli mainīt profesiju, apgūstot kaut ko kardināli jaunu, vairākas reizes mainīt valsti, kad atraduši interesantāku darbu, vai, tieši pretēji, visu dzīvi veltīt kādam vienam pētījumam. Vienīgais, pret ko viņi ir gandrīz vienaldzīgi – materiālie labumi.

Nianses. “Vijumi” uz īkšķiem liecina par tieksmi dominēt. Tāds cilvēks nespēj darboties pilnīgā pakļautībā, viņam vajadzīgs plašums individuāliem projektiem un uzmanība savām idejām. Rutīna viņam ir ļaunākais sods.

Ja “vijumi” ir uz visiem pirkstiem, izņemot īkšķus, personība var būt psiholoģiski ļoti nestabila. Par tādiem saka “no mīlestības līdz naidam viens solis”, tādi cilvēki var ātri un radikāli mainīt savus uzskatus, jo pamanījuši jaunus argumentus un faktus.

Saistītie raksti

“Vijumi” uz rādītājpirkstiem ir cilvēkiem, kas vienlaicīgi var nodarboties ar simt dažādām lietām, turklāt bieži visnotaļ veiksmīgi. Medaļas otra puse – viņiem ir grūti koncentrēties. Veiksmīgam darbam viņiem vajadzīgs precīzs dienas plāns un procesa organizācija.

“Vijumi” uz zeltneša liecina par neizlēmību un noslēgtību. Tādi cilvēki neuzticas apkārtējiem, reti veido ciešas saites, dodot priekšroku vienatnei. Bet, ja kādam izdodas iekarot viņu uzticību, labāku draugu neatrast!
Avots: tayni-mirozdania.ru

LA.lv