Ekonomika
Bizness

Pašmāju autoparku vadības uzņēmums “Mapon” paplašinās darbību ārvalstu tirgos0


“SEB banka” piešķīrusi uzņēmumam “Mapon”, kurš izstrādā autoparku vadības un kontroles sistēmas, finansējumu 0,6 miljonu eiro apmērā.
“SEB banka” piešķīrusi uzņēmumam “Mapon”, kurš izstrādā autoparku vadības un kontroles sistēmas, finansējumu 0,6 miljonu eiro apmērā.
Ekrānuzņēmums no video vietnē “Youtube”

“SEB banka” piešķīrusi uzņēmumam “Mapon”, kurš izstrādā autoparku vadības un kontroles sistēmas, finansējumu 600 000 eiro apmērā. Līdzekļi tiks ieguldīti uzņēmuma biznesa modeļa pilnveidošanā, lai paplašinātu savu darbību ārvalstu tirgos.

Uzņēmums aktīvi izvērš savu darbību ārvalstu tirgos. “Mapon” jau vairākus gadus ir pārstāvniecība Spānijas pilsētā Barselonā, un tas aizvien aktīvāk darbojas arī Somijas, Lietuvas, Igaunijas un citu Eiropas valstu tirgos.

“Mapon” filiāļu attīstības vadītājs Armands Vīksna norāda, ka gada laikā Spānijas filiāle ir izaugusi, iegūstot vairākus lielus klientus gan vietējā tirgū, gan blakus esošajā Portugalē un palielinot pieslēgto iekārtu skaitu trīs reizes.

“Spānijas filiāli varam uzskatīt par tiltu uz citām spāniski runājošajām valstīm, savukārt darbība Somijā un Igaunijā ir stratēģiski nozīmīga, lai nostiprinātu “Mapon” zīmola pozīcijas Ziemeļvalstīs,” lēmumu skaidro A. Vīksna.

Viņš piebilst, ka līdz ar paplašināšanos Somijā jau šobrīd tiek uzstādītas pirmās “Mapon” iekārtas klientiem Zviedrijā.

“SEB bankas” valdes loceklis Ints Krasts atzinīgi vērtē sadarbību ar “Mapon”.

“Priecājamies par šo iespēju padziļināt mūsu sadarbību ar “Draugiem Group” uzņēmumiem. “Mapon” pēdējo gadu laikā ir sasniedzis iespaidīgus izaugsmes tempus, vienlaikus ieliekot stabilus pamatus arī turpmākai izaugsmei Eiropas tirgū.”

“”Mapon” komandu veido jaunās paaudzes uzņēmēji, kas ir pierādījuši, ka prot sasniegt ambiciozus mērķus, tādēļ esam pārliecināti, ka uzņēmuma izvēlētā biznesa stratēģija nesīs gaidītos rezultātus,” uzsver I. Krasts.

Izsniedzot aizdevumu, atbilstošā apjomā reģistrēta arī uzņēmuma “Mapon” komercķīla.

“Mapon” izstrādātie risinājumi ļauj uzņēmumiem reālā laikā sekot līdzi savu transportlīdzekļu veiktajiem maršrutiem, degvielas patēriņam un citiem parametriem, kā arī analizēt autovadītāju paradumus.

“Mapon” ir viens no “Draugiem Group” uzņēmumiem, un tas tika izveidots 2006. gadā.

Pašlaik “Mapon” ir kļuvis par lielāko autoparku vadības sistēmu kompāniju Baltijā un vienu no 30 lielākajām savas nozares uzņēmumiem Eiropā.
Saistītie raksti

“Mapon” tīklam ir pieslēgtas vairāk nekā 50 000 transporta izsekošanas iekārtas, un kompānijas mērķis ir līdz 2020. gada beigām to skaitu palielināt līdz 100 000 iekārtu.

2017. gada aprīlī “SEB banka” finansēja “Draugiem Group” biroja ēkas iegādi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6B, kurā darbojas visi “Draugiem Group” uzņēmumi, tostarp arī tirdzniecības automātu vadības sistēmu kompānija “VendOn”, gudrās mājas risinājumu uzņēmums “Istabai” un sociālā medija draugiem.lv attīstības komanda.

LA.lv