Ekonomika
Bizness

Pašmāju jaunuzņēmums “Giraffe360” piesaistījis vairāk nekā viena miljona eiro investīcijas0


Jaunuzņēmums “Giraffe360” piesaistījis vairāk nekā 1 miljona eiro investīcijas.
Jaunuzņēmums “Giraffe360” piesaistījis vairāk nekā 1 miljona eiro investīcijas.
Publicitātes foto

Latvijas virtuālo tūru tehnoloģiju ražotājs “Giraffe360”, kas ražo kameras un izstrādā programmatūras tehnoloģiju telpu skenēšanai, otrajā t.s. sēklas investīciju raundā piesaistījis vairāk nekā vienu miljonu eiro lielu riska kapitāla investīciju.

Lielākās investīcijas veikuši riska kapitālisti “Change Ventures”. Tāpat finansējums piesaistīts no igauņu “Koha Capital”, kas uzņēmumu atbalstīja jau 2016.gadā, “Capitalia” un vairākiem biznesa eņģeļiem.

Iegūtos līdzekļus uzņēmums izmantos, lai izstrādātu jaunākās paaudzes “Giraffe360” tehnoloģiju un turpinātu paplašināšanos Eiropā. Tāpat uzņēmums plāno pieņemt darbā vairākus pārdošanas un klientu apkalpošanas speciālistus.

Jau tagad uzņēmumam ir gana spēcīga klientu bāze, tostarp ārvalstīs, piemēram, Lielbritānijā, Austrijā, Vācijā, Maltā un Šveicē, taču uzņēmums negrasās pie tā apstāties, jau pavisam drīz cerot krietni palielināt klientu bāzi un valstu sarakstu, kurā darbojas.

Starp uzņēmuma klientiem ir reģionu vadošās nekustamo īpašumu kompānijas kā “RE/MAX”, “John Taylors”, “Hunters” un “City24”.

Saistītie raksti

“Giraffe360” 2018. gadā tika ierindots starp 25 visinovatīvākajiem jaunajiem produktiem Eiropā. Idejas autori un uzņēmumu dibinātāji ir brāļi Mikus un Madars Opelti.

Šī ir “Change Ventures” otrā investīcija Baltijas aparatūras ražotāju jaunuzņēmumos. Pērn “Change Ventures” investēja igauņu “Sprayprinter”, kas ar savu produktu jau spējis ielauzties Holivudā.

LA.lv