Apbrīno

Pašmāju mūziķis Chris Noah izziņo otro singlu no debijas albuma “What About Tomorrow?“ 16

Foto – Aiga Rēdmane

Ar juteklisku balādi “Rain Is Still Falling Down” Chris Noah turpina iepazīstināt publiku ar savu debijas minialbuma “What About Tomorrow?” dzismām, kas klausītājiem bija pieejams no maija sākuma visās lielākajās digitālās straumēšanas vietnēs.

Pirmais singls “ Spark” ieguva ne tikai klausītāju un pašmāju radio atsaucību, bet arī tika iekļauts Spotify playlistē Fresh Finds: Six Strings.

Chris Noah līdz šim biežām bija dzirdams akustiskos solo koncertos, bet lielākajos vasaras festivālos Latvijā, mūziķim uz skatuves pievienosies pavadošais sastāvs: Jānis Kalniņš (ģitāra), Jēkands Zemzars (bungas), Kārlis Indrišonoks (taustiņi) un Jānis Polis (bass). Līdz ar pavadošo sastāvu koncertu skanējums būs pilnīgāks un košāks.

Chris Noah būs dzirdams jau šajā sestdienā Playground festival uz Meža skatuves, Positivus festivālā, piektdienā (14. jūlijā) uz “Palladium” skatuves un Summer Sound – sestdienā (29. Jūlijā) uz “Aldaris” skatuves.

Chris Noah pieteica sevi iepriekšējā gada nogalē ar diviem skaņdarbiem “Had It All” un “You” un guva lielu atsaucību gan no klausītājiem, gan radiostacijām. Kopš tā laika, jaunais mūziķis ir strādājis pie minialbuma (EP) ieraksta. Albums “What About Tomorrow?” ir Chris Noah pirmais studijas ieraksts. Kopējā albuma noskaņa ir melanholiska un nostaļģiska, bet galvenais motīvs – mīlestība.

LA.lv