Ekonomika
Bizness

Pašmāju uzņēmums “Sonarworks” paziņo par sadarbību ar pasaulē vadošu skaņas tehnoloģiju ražotāju0


“Sonarworks” uzsāks sadarbību ar vadošo studijas skaņas tehnoloģiju ražotāju – “ADAM Audio”.
“Sonarworks” uzsāks sadarbību ar vadošo studijas skaņas tehnoloģiju ražotāju – “ADAM Audio”.
Publicitātes foto

Latvijas audiotehnoloģiju uzņēmums “Sonarworks” uzsāk sadarbību ar vienu no pasaules ievērojamākajiem studijas skaņas tehnoloģiju ražotājiem “ADAM Audio”.

“Sonarworks” guvis pasaules atzinību, pateicoties diviem inovatīviem skanējuma korekcijas risinājumiem – “Sonarworks Reference 4” mūzikas radītājiem un “Sonarworks True-Fi” mūzikas mīļotājiem.

Uzņēmuma izstrādātā tehnoloģija ļaus “ADAM Audio” ražotajām studijas skandām pārvarēt galvenās nepilnības, kādas to skanējumam neizbēgami piešķir telpu akustika.

Tādējādi skaņu apstrādes speciālisti varēs precīzi saklausīt ierakstā notiekošo un būt droši, ka viņu paveiktais atstās cerēto iespaidu uz ikvienu klausītāju.

“Mūzikas industrijas nozīmīgākajā izstādē NAMM izziņojām mūsu sadarbību ar ADAM Audio. Plānojam, ka šis būs būtisks izrāviens pasaules tirgū un svarīgs solis ceļā uz to, lai Sonarworks kļūtu par jauno skaņas standartu skaņu industrijā,” norāda Sonarworks līdzdibinātājs Mārtiņš Popelis.

“Mums ir prieks, ka tradīcijām bagātais Vācijas uzņēmums ir noticējis tam, ka patiess progress ir atrodams sadarbībā starp inovatīvām digitālajām tehnoloģijām un pamatīgām zināšanām skandu inženierijā, kas piemīt “ADAM Audio”.”

Publicitātes foto

“Ikviens mūsu lietotājs ir saskāries ar ierobežojumiem, ko viņu studijas monitoriem uzliek telpas akustika, ko parasti labot ir ārkārtīgi dārgi un laikietilpīgi,” stāsta “ADAM Audio” ģenerāldirektors Kristians Hellingers.

“Pateicoties sadarbībai ar “Sonarworks”, mūsu klienti visā pasaulē varēs izbaudīt lielisko “ADAM Audio” skandu kvalitāti, neuztraucoties par telpas akustikas trūkumiem.”

“Sonarworks” radītie produkti veic skaņas korekciju skaļruņu stereosistēmām vairāk nekā 30 000 studijās visā pasaulē, kā arī austiņām, tādējādi panākot, ka tās atskaņo mūziku bez tonālajiem traucējumiem.

“Reference 4” ir programmatūra ierakstu studijām, kas ļauj 20 minūšu laikā panākt neitrālu skanējumu gan uz studijas skandām, gan austiņās.

“True-Fi” ir mūzikas cienītājiem paredzēta lietone datoriem un mobilajām viedierīcēm, kas ļauj kalibrēt ap 300 dažādu modeļu austiņas, kā arī veikt tālākas korekcijas atbilstoši klausītāja dzirdes un gaumes specifikai.

“Sonarworks” uzsāks sadarbību ar vadošo studijas skaņas tehnoloģiju ražotāju – “ADAM Audio”.
Publicitātes foto

Abu “Sonarworks” risinājumu mijiedarbība nodrošina, ka mūziķu un skaņu dizaineru veikums sasniedz klausītājus neizmainīts, tieši tāds, kā tas skanēja ierakstu studijā.

“Sonarworks True-Fi” versija personālajiem datoriem pašlaik pieejama ikvienam mūzikas mīļotājam, bet mobilās lietotnes beta versija pieejama kā “iOS”, tā “Android” lietotājiem.

Šī gada jaunvārī lielākajā uz patērētājiem vērstajā tehnoloģiju industrijas izstādē CES, kas notika ASV, Lasvegasā, “Sonarworks” kā vienīgais Latvijas uzņēmums prezentēja “True-Fi”, saņemot prestižā tehnoloģiju žurnāla “IPhone LIFE Magazine” balvu kā “Best of CES 2019”.

“Sonarworks” uzsāks sadarbību ar vadošo studijas skaņas tehnoloģiju ražotāju – “ADAM Audio”.
Publicitātes foto

“Sonarworks” ir dibināts un atrodas Rīgā, apvienojot vairāk nekā 47 tehnoloģiju un skaņas profesionāļus no piecām valstīm.

Kompānija pašlaik aktīvi paplašinās un meklē IT entuziastus, kas vēlas ar savu darbu izmainīt audio industriju.

“Sonarworks” ir profesionālās skaņu ierakstu nozares vadošais skaņas digitālās kalibrēšanas uzņēmums, kurš sadarbojas ar vairāk nekā 30 000 ierakstu studijām un kura tehnoloģijas izmanto un iesaka turpat 30 ar “Grammy” balvu apbalvoti skaņu inženieri.

“Sonarworks” tehnoloģija nodrošina vēl nepieredzētu skaņas kvalitātes uzlabojumu kā profesionālām skaņu ierakstu studijām, tā ikvienam mūzikas mīļotājam. “Sonarworks” ir dibināts 2012. gadā un darbojas Latvijā.

“ADAM Audio” viens no vadošajiem pasaules skaņas tehnoloģiju ražotājiem, kas dibināts 1999. gadā Vācijā. “ADAM Audio” ir izpelnījušies slavu ar savu īpašo skaņas kvalitāti un paplašināto frekvenču diapozonu un kļuvis par vienu no autentiskas skaņas simboliem.

Saistītie raksti

CES ir ikgadējā un pasaulē nozīmīgākā elektronikas nozares globālo inovāciju, produktu un tehnoloģiju izstāde, kas vērsta uz patērētājiem.

“NAMM Show” ir pasaulē lielākais notikums mūzikas producentiem profesionālā audio un pasākumu tehnoloģiju nozarē.

LA.lv