×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
19. jūlijs, 2012
Drukāt

Pasniedz «Grand Prix» lielās balvas


valtere_griinbergs_72

Aizkrauklē pie “Jumavas” grāmatnīcas Gunta 
Skrastiņa vadītajā apbalvošanas ceremonijā laimīgie veiksminieki saņēma “Grand Prix #3″
galvenās naudas balvas un loterijas speciālbalvu – automašīnu “Škoda Octavia”. 


 

Pasaulē slavenās spēles “Grand Prix”, ko kopš 2010. gada organizē starptautiskā izdevniecība “Reader`s Digest” Latvijā kopā ar apgādu “Jumava” un kas pie mums notikusi jau trīs reizes, Lielo balvu – Ls 20 000 – un Lojalitātes balvu – Ls 4000 – saņem 95 gadus vecās laimētājas valmierietes Annas Karitēnas meita Māra Karitēna.

“Mamma lielā vecuma dēļ nevarēja ierasties, visai mūsu ģimenei vēl joprojām grūti noticēt, ka var saņemt tik lielu laimestu,” tūliņ pēc skaļo aplausu norimšanas stāsta M. Karitēna. “Piedaloties spēlē, mēs grāmatas pasūtījām tāpēc, ka tās ir ļoti vērtīgas. Ikdienā pērkam gan dzejas, gan prozas, gan bērnu grāmatas, protams, arī grāmatas par praktiskām lietām. Tā kā mamma uz spēles piedāvājumu atbildēja nekavējoties, Lielajai balvai klāt nāca Lojalitātes balva, un nu kopā sanākusi liela nauda – 24 tūkstoši. Ģimenē nospriedām, ka par naudas izlietošanu spriedīsim kopīgi pēc tam, kad tā būs saņemta. Protams, es palīdzēšu arī saviem radiem.”

Otrās balvas – Ls 500 – saņēmējs rīdzinieks Staņislavs Kurtišs, kuram ir jau 79 gadi, paziņo, ka šis ir pirmais laimests viņa dzīvē un ka nebūs jālauza galva, kā naudu izlietot – viņam esot divi bērni, pieci mazbērni un viens mazmazbērniņš.

Trešo balvu – Ls 250 – saņem divi veiksminieki – Ojārs Pelaks no Apes novada un Ņina Mandaiķe no Tērvetes novada.

Speciālbalvas loterijas uzvarētāja Modrīte Valtere no Auces novada atbraukusi kopā ar vīru Edgaru un meitām Elīnu, Baibu un Līgu, tāpēc sveikšana pēc automašīnas “Škoda Octavia” atslēgu saņemšanas izvēršas īpaši sirsnīgi.

“Strādāju Auces novada bērnudārzā, jaunā mašīna ir tieši laikā – mūsu ģimenes tagadējais braucamais ir jau vecs, turklāt mans vīrs strādā par traktoristu un ir īsts tehnikas cilvēks, vecākā meita Elīna, kura arī strādā bērnudārzā, jau ieguvusi autovadītāja tiesības,” viņa stāsta.

Ģimenē Valteres kundze ir lielākā grāmatu lasītāja, tāpēc viņa mudina visus Latvijas iedzīvotājus pirkt grāmatas, lasīt un piedalīties “Grand Prix” spēlēs un speciālbalvas loterijā.

Laimētājus sumina arī SIA “RD Baltic” valdes loceklis Ričardas Bernotavičius, apgāda “Jumava” vadītājs Juris Visockis un Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.

Spēles veicināšanas balvas 10 latu vērtībā laimējuši 200 cilvēki, informācija par viņiem publicēta “Latvijas Avīzē” 29. jūnijā. “Reader`s Digest” un “Ju-mava” ir gatavi jau ceturto reizi organizēt “Grand Prix” spēli.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+