Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
8. decembris, 2015
Drukāt

Pasniegtas Izcilības balvas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 7. decembrī, īpašā ceremonijā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pasniegtas Izcilības balvas ērģelniecei Ivetai Apkalnai, animācijas filmu režisorei Signei Baumanei un scenogrāfam Andrim Freibergam.

Šogad Izcilības balvas ieguvējus Nacionālā kultūras padome izvirzījusi apbalvošanai no 14 pieteiktajiem kandidātiem.

Kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK atzīst, ka šis gads Latvijas kultūrai starptautiskā kontekstā ir bijis īpašs. “Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē deva iespēju novērtēt Latvijas kultūru un mūsu talantus no starptautiska skatu punkta. Tas ir liels gandarījums piedzīvot tik daudz ovāciju un tik atzinīgus vārdus par mūsu izcilo mākslinieku sniegumu pasaulē, tostarp Frankfurtē, Briselē, Ņujorkā, kur man pašai personīgi bija iespēja būt klāt Latvijas prezidentūras kultūras programmas notikumos,” sacīja Melbārde.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “talants” jau ir stiepjams jēdziens…
    Kas vienam patīk, citam varbūt nē.
    Varbūt teikt “papildus atalgojums”…

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+