Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
8. decembris, 2015
Drukāt

Pasniegtas Izcilības balvas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 7. decembrī, īpašā ceremonijā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pasniegtas Izcilības balvas ērģelniecei Ivetai Apkalnai, animācijas filmu režisorei Signei Baumanei un scenogrāfam Andrim Freibergam.

Šogad Izcilības balvas ieguvējus Nacionālā kultūras padome izvirzījusi apbalvošanai no 14 pieteiktajiem kandidātiem.

Kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK atzīst, ka šis gads Latvijas kultūrai starptautiskā kontekstā ir bijis īpašs. “Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē deva iespēju novērtēt Latvijas kultūru un mūsu talantus no starptautiska skatu punkta. Tas ir liels gandarījums piedzīvot tik daudz ovāciju un tik atzinīgus vārdus par mūsu izcilo mākslinieku sniegumu pasaulē, tostarp Frankfurtē, Briselē, Ņujorkā, kur man pašai personīgi bija iespēja būt klāt Latvijas prezidentūras kultūras programmas notikumos,” sacīja Melbārde.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “talants” jau ir stiepjams jēdziens…
    Kas vienam patīk, citam varbūt nē.
    Varbūt teikt “papildus atalgojums”…

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+