×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
1. marts, 2013
Drukāt

“Paspēlēsim mājās” Dirty Deal Teatro

Foto - publicitātesFoto - publicitātes

Dirty Deal Teatro viesojas radošā apvienība HArF ar izrādi “Paspēlēsim mājās”. Pirmizrāde notiks 7. martā.

Izrādes pamatā ir radošās grupas ekspedīcijas un gūtā pieredze viesojoties Latgales pamestajās mājās, kas tiek transformēta eksperimentālā mākslas darbā. Maršrutā Zilupe – Daugavpils mākslinieki devušies divreiz – 2012. gada vasarā un ziemā.
Katrs bērnībā esam spēlējuši tik ļoti iemīļoto spēli “mājās”, ar kuras palīdzību esam centušies iejusties “lielo” ādās un ātrāk pieaugt. Kā mainās spēles noteikumi, ja šo spēli spēlējam, kad esam jau pieauguši? 3 jaunieši dodas prom no savām mājām, lai nosvinētu Jauno gadu Latgalē kādā pamestā mājā. Kas ir šī māja, kas tajā ir dzīvojis un kā tā ietekmē spēles gaitu? Spēles laikā atdzīvojas un stāstus stāsta lietas, kas piederējušas mājas bijušajiem iemītniekiem.
Radošo grupu “HArF” veido jaunie teātra profesionāļi – režisors Viesturs Roziņš, scenogrāfs Valters Kristbergs un producente Lelde Prūse. Apvienība sevi piesaka kā pieredzes teātris, kas nebaidās atzīt, ka pēta to, kas pašiem ir neskaidrs un neizprasts, nevis runā par jau saprasto un izzināto.
“Paspēlēsim mājās” dramaturģiju veidojis Edgars Niklasons, izrādē spēlē jaunie aktieri Laura Atelsone, Kaspars Zāle un Laura Zunda. Izrādes īpašo noskaņu radījuši komponists Kristaps Rasims un gaismu mākslinieks Jānis Sniķers sadarbībā ar DECO-light.lv
Izrādes 7. martā (pirmizrāde) un 9. martā plkst. 19:00
Biļešu cena: Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4)
Izrādes notiks Dirty Deal Teatro (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12 k-2)
Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/486
Izrādi atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, DECO-light.lv, nevalstiskais teātris “Dirty Deal Teatro”
Vairāk informācijas teātra mājaslapā: www.dirtydeal.lv/teatro

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+