Latvijā
Rīga

Pasta namiņā Doma laukumā – marku gada komplekts, svētku zīmogs, apsveikumi 16

Publicitātes foto

Līdz pat šī gada pēdējai dienai Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā Rīgā darbosies īpašā “Latvijas Pasta” nodaļa, kas atvērta Pasta namiņā, informē “Latvijas Pasts”.

Pasta namiņā iespējams iegādāties “Latvijas Pasta” jaunāko pastmarku komplektu, kurā apkopotas visas šā gada laikā izdotās pastmarkas, nosūtīt svētku pastkartes vai dāvanas un apzīmogot tās ar īpašu zīmogu, kas apliecina, ka sūtījums adresātam nosūtīts tieši no Vecrīgas.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Latvijas Pasta” jaunākajā pastmarku komplektā iekļauti kopumā 20 pastmarku izdevumi, ko veido 26 pastmarkas un divi pastmarku bloki, kas emitēti 2017.gada laikā.

Pastmarku komplekts ir izdevīgs veids, kā sākt vai turpināt Latvijā izdoto pastmarku kolekcionēšanu, jo tajā ietvertas visas viena gada laikā izdotās pastmarkas. Pastmarkām ir dažādas tirāžas un atšķirīgs pieprasījums, bet komplekts nodrošina visu šogad izdoto pastmarku pieejamību.

Saistītie raksti

Apmeklētāju iecienītais Pasta namiņš Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā šogad ieguvis jaunas telpas un spožu vizuālo veidolu, gaidot klientus līdz pašām gada beigām un piedāvājot dažādus svētku suvenīrus, kā arī iespēju nosūtīt dāvanas.

Ziemasssvetku_zimogs copy

No Pasta namiņa iespējams nosūtīt apsveikumu pastkartes ar Ziemassvētku pastmarkām, kuras rotā Alberta Kronenberga pasaku tēli, un īpašo zīmogu, kas apliecina, ka sveiciens sūtīts tieši no Vecrīgas tirdziņa.

Pasta namiņa darbalaiks no svētdienas līdz ceturtdienai – plkst.10–20, piektdienās un sestdienās – plkst.10–22.

LA.lv