Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
31. jūlijs, 2015
Drukāt

Pastaiga pa krēsliem un pirts ķipīšiem kokos. Valmierā atklāj jaunu taku virs zemes (6)

Foto-  sajutuparks.lvFoto- sajutuparks.lv

Taka kokos

Sestdien, 1.augustā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā Valmierā sāks darboties piedzīvojumu taka kokos, vēsta informācija parka mājaslapā.

“Ikvienu jaunās takas apmeklētāju sagaida pastaiga 5 līdz 8 metrus virs zemes, dodoties pa latviešu spēka zīmju krēsliem, sadzīves darba rīkiem un pirts ķipīšiem,” vēsta parka pārstāvji.

Trase paredzēta “adrenalīna medniekiem”.

Pirmo reizi Latvijā tiek izmantota Šveices drošināšanas sistēma “Saferoller”. Ar šīs sistēmas palīdzību nav iespējams sevi patvaļīgi atāķēt no drošības troses takas apmeklējuma laikā.

Taka kokos būs atvērta katru dienu no pulksten 10 līdz 20, un biļešu cenas būs 7 eiro pieaugušajiem un 5 eiro bērniem līdz 16 gadu vecumam par 2 stundu garu takas apmeklējumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. ha…neadekvāta cena

    • Un Tev šķiet, ka cena mežaparka meža kaķī ir adekvāta (17eur pieaugušajam), mēs taču bagāta tauta varam atļauties, ja cilvēki neietu tad cena arī būtu mazāka, bet tā kā gatavi par tādu naudu arī iet tad nekādu problēmu pacelt!

  2. Lūk arī ir redzama atšķirība, Lietuvā pabeigta taka pa koku galotnēm un ieejas maksa ir 1 euro, šeit ieejas maksa ir 5-7…

  3. biļešu cenas būs 7 eiro pieaugušajiem un 5 eiro bērniem līdz 16 gadu vecumam par 2 stundu garu takas apmeklējumu.
    ———————
    Un cik pensionāriem, kuri vēl pilni spara???

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+