×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. oktobris, 2014
Drukāt

Pastaiga pasaku pasaulē no Jūgendstila muzeja

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 12. oktobrī plkst. 12 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks pasākums bērniem, kurā ar aizraujošu pasaku un uzdevumu palīdzību ikvienam būs iespēja nokļūt noslēpumiem bagātu pasaku valstībā, kā arī iepazīt muzeju, portālam LA.lv pastāstīja muzeja pārstāve Baiba Buceniece.

Noslēpumainajā un miglainajā rudens laikā muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina doties pasaku un noslēpumu pasaulē kopā ar stāstnieci Ingunu Radziņu un Runci Albertu. “Sensenos laikos, kad vēl ezeri laidās pa gaisu, kāds ezers, izdzirdējis sevi saucam, krita lejup, un ezerā sausa palika tikai neliela saliņa, uz kuras atradās noslēpumaina lāde,” tā stāstniece Inguna Radziņa iesāk savu pasaku. Kādas noslēpumainas būtnes un pasakas slēpjas lādē, to varēs atklāt ikviens pasākuma apmeklētājs.

Bērni kopā ar Runci Albertu dosies arī aizraujošā ceļojumā, iepazīstot muzeja vēsturiskās telpas. Pasākuma laikā bērniem un vecākiem būs iespēja pielaikot arī jūgendstila cepures un sajust atmosfēru, kāda valdīja rīdzinieku namos pirms vairāk nekā simts gadiem.

Ieejas maksa pasākumā 1.50 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+