Latvijā
Kriminālziņas

Pastaigas laikā uziet “apslēptu mantu”0

Kadrs no LNT video

Meklējot nomaļu vietu, kur mierīgi izvest pastaigā savu suni, kāds pilsētnieks, nesen krietni palīdzējis kriminālpolicistiem, un domājams, pamatīgi apbēdinājis kādu garnadzi, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Dažas minūtes pirms plkst. 22.00 vakarā, Latgales pārvaldes dežūrdaļā atskanējis telefona zvans. Pastaigas laikā ar suni, kāds vietējais iedzīvotājs, netālu no dzelzceļa uzgājis aizdomīgu braucamrīku, kas viņaprāt varētu būt zagts, tādēļ uz notikuma vietu nosūtīta viena no tuvumā esošajām policijas patruļām.

Pēc sarunas ar aculiecinieku, inspektori kājām devušies uz pārsimts metru attālo vietu, kuru iepriekš fotoattēlos bija iemūžinājis kungs un tur ievērojuši to pašu braucamrīku. Ziņojot par to dežūrdaļai, drīz vien saņemta atbilde, ka kārtības sargiem tomēr jāuzgaida, jo par šo atradumu ieinteresējušies kolēģi no Valsts policijas. Vēl mirklis un šeit piestājuši arī kriminālpolicisti.

Pēc tam kad atradumu apskatījuši eksperti, tas atgriezts likumīgajam saimniekam, savukārt kriminālpolicisti uzsākuši garnadžu meklējumus. Galvaspilsētas kārtības sargi saka lielu paldies, kungam, kurš paziņojis par šo atradumu, jo visticamāk, jau pavisam drīz, šīs motorolleris tik tiešām tiktu aizvests uz kādu citu slēptuvi un tad jau, diez vai, to izdotos tik viegli atgūt.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv