Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
5. augusts, 2016
Drukāt

Pastaigas laikā vecākiem pazūd bērns

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Pie Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbiniekiem ceturtdien patrulēšanas laikā Bieriņos pienāca septiņus gadus veca meitene, kura pastāstīja, ka pastaigājusies ar vecākiem, taču apmaldījusies. Meitene bija nobijusies un raudāja.

Kārtības sargi bērnu nomierināja un noskaidroja meitenes deklarēto dzīvesvietu. Pa to laiku pie policijas darbiniekiem piesteidzās vīrietis, kurš paskaidroja, ka ir meitenītes tēvs. Vīrietis pastāstīja, ka meita ar riteni braukusi pa priekšu un pēkšņi nozudusi no redzesloka.

Vecāki nodomājuši, ka viņa nogriezusies uz blakus celiņu, lai ātrāk nokļūtu mājās, taču ierodoties tur meitu nav sastapuši, tādēļ tēvs devies viņu meklēt. Veiktas preventīva rakstura pārrunas. Vīrietis solījās meitu rūpīgāk pieskatīt, vēsta policija.

Policisti savā darbā ir saskārušies ar situācijām, kurās vecāki viņu klātbūtnē savus bērnus audzināšanas nolūkā biedē, piedēvējot policistu bubulim, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. Šis risinājumus var negatīvi atspēlēties situācijās, kurās bērns ir nomaldījies vai cietis, proti, vecāku iedzītās bailes var būt tik lielas, ka bērns šādās situācijās var nepieiet pie policijas darbinieka. Tāpēc policija aicina vecākus rūpīgi izvērtēt šādas audzināšanas metodes un izskaidrot, kā pareizi jārīkojas situācijās, ja nepieciešama tūlītēja policijas vai citu operatīvo dienestu palīdzība.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (48)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+