Pastarīšu divcīņā “Dinamo Rīga” pārspēj “Avtomobilist” 0

KHL čempionāta konferenču pastarīšu divcīņā Jekaterinburgā “Dinamo Rīga” ar 3:1 pārspēja vietējo “Avtomobilist” komandu.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Jau pirmajā uzbrukumā spēles 23 sekundē vārtus rīdzinieku labā guva Džeimijs Džonsons. Pirmā perioda vidū viņš mūsējo pārsvaru dubultoja, mazākumā kopā ar Polu Ščehuru aizmūkot pretuzbrukumā divi pret vienu. Uzvaras punktu mača izskaņā ar metienu no vārtu priekšas pielika Mārtiņš Karsums.

Lielāko spēles daļu laukumā ritēja līdzvērtīga spēkošanās, par ko liecina arī metienu attiecība pa vārtiem – 22:22. Pēdējā trešdaļā rīdzinieki vairāk uzmanību veltīja savu vārtu (tajos bija Mikaēls Telkvists) un trīs punktu nosargāšanai.

Slimības dēļ šajā mačā nevarēja piedalīties aizsargs Arvīds Reķis, kura vietu sastāvā ieņēma Kristaps Sotnieks. Tāpat spēlei tika pieteikts Rodrigo Laviņš un salīdzinot ar iepriekšējo neveiksmīgo spēli Magņitogorskā, bija mainīti visi aizsargu pāri. Kā pirmā maiņa Jekaterinburgā spēlēja leģionāru trijnieks Džonsons – Ščehura – Žirū. Pēdējā trešdaļā rīdzinieki pārgāja uz spēli ar trīs maiņām.

Mūsējiem Jekaterinburgā izdevās pārtraukt četru zaudētu spēļu sēriju. Līdz izslēgšanas spēļu zonai jeb Rietumu konferences astotniekam paliek tā pati 14 punktu starpība. Pirms vakardienas spēļu kārtas astotie bija Ņižņijnovgorodas Topredo”, tagad tā ir Jūliusa Šuplera trenetā Doņeckas “Donbass”, kas izbraukumā ar 2:1 pārspēja Magņitogorskas “Metallurg”.

Četru izbraukuma spēļu sēriju Rīgas Dinamo” pabeigs svētdien Minskā pret turienes “Dinamo”. Šodien minskieši dabūja pamatīgu 2:7 pērienu Astanā no “Baris”. Tātad Baltkrievijas galvaspilsētā labākā noskaņojumā ieradīsies Rīgas “Dinamo”. Cerēsim, ka svētdienas vakarā tikpat labā noskaņojumā garo izbraukumu arī pabeigsim.

KHL ČEMPIONĀTS

“Avtomobilist” – Dinamo Rīga” 1:3 (0:2, 0:0, 1:1). 0:1 Džonsons (K. Rēdlihs, 0:23), 0:2 Džonsons (Ščehura, 9:34, maz.), 1:2 Krjukovs (Sazonovs, Stupins, 44:23), 1:3 Karsums (Ņiživijs, Daugaviņš, 57:06).