Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
13. janvāris, 2014
Drukāt

Pastmarka Eiropas Kultūras galvaspilsētām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 16. janvārī, Latvijas Pasts organizē pirmās dienas zīmogošanu Latvijas–Zviedrijas pastmarku kopizdevumam Kultūras galvaspilsētas 2014. Pastmarkas izdotas, atzīmējot Latvijas galvaspilsētas Rīgas un Zviedrijas pilsētas Ūmeo Eiropas kultūras galvaspilsētu statusu 2014. gadā. Pastmarkās attēloti abām pilsētām būtiski arhitektūras objekti – Latvijas Nacionālā bibliotēka Rīgā un Ūmeo modernās mākslas muzejs Bildmuseeto. Pirmās dienas zīmogošana paredzēta pasta centrā Sakta, Brīvības bulvārī 32, Rīgā, no plkst. 7.30 līdz 19.

Pastmarku dizains tapis Latvijas un Zviedrijas valstu pasta operatoru sadarbības rezultātā, un to izstrādājusi Zviedrijas dizaina kompānija SGC & LLLL. Savukārt pirmās dienas aploksnes ārējo veidolu Latvijas Pasts izstrādāja kopā ar nodibinājumu Rīga 2014.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+