Mobilā versija
-1.9°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
13. janvāris, 2014
Drukāt

Pastmarka Eiropas Kultūras galvaspilsētām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 16. janvārī, Latvijas Pasts organizē pirmās dienas zīmogošanu Latvijas–Zviedrijas pastmarku kopizdevumam Kultūras galvaspilsētas 2014. Pastmarkas izdotas, atzīmējot Latvijas galvaspilsētas Rīgas un Zviedrijas pilsētas Ūmeo Eiropas kultūras galvaspilsētu statusu 2014. gadā. Pastmarkās attēloti abām pilsētām būtiski arhitektūras objekti – Latvijas Nacionālā bibliotēka Rīgā un Ūmeo modernās mākslas muzejs Bildmuseeto. Pirmās dienas zīmogošana paredzēta pasta centrā Sakta, Brīvības bulvārī 32, Rīgā, no plkst. 7.30 līdz 19.

Pastmarku dizains tapis Latvijas un Zviedrijas valstu pasta operatoru sadarbības rezultātā, un to izstrādājusi Zviedrijas dizaina kompānija SGC & LLLL. Savukārt pirmās dienas aploksnes ārējo veidolu Latvijas Pasts izstrādāja kopā ar nodibinājumu Rīga 2014.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejas (2)Sakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+