Mobilā versija
+13.8°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Otrdiena, 22. augusts, 2017
17. februāris, 2017
Drukāt

“Pastnieks – tā ir misija” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Dagmāra Berga, Rīgas reģiona Garkalnes pasta nodaļa: “Gandarījumu, bet reizē arī pārdomas rada tas, ka “Latvijas Pasta” konkursā, kurā kopumā bija izvirzīti 1406 nominanti, visos Latvijas reģionos preses izdevumu pasūtītāji, vēstuļu, bandroļu un paku saņēmēji, kā arī citu pasta pakalpojumu izmantotāji labākā pastnieka titulu piešķīruši sievietēm. Acīmredzot mēs labāk protam uzklausīt cilvēkus un palīdzēt viņiem, nereti piegādājot arī zāles un pat maizi. Pastnieks – tā ir misija.”

 

Dace Svilpe, Vidzemes reģiona Ērgļu pasta nodaļa: “Prieks, ka, par spīti pareģojumiem, cilvēki tomēr izvēlas drukāto presi, tostarp “Latvijas Avīzi”, “Mājas Viesi”, “Praktisko Latvieti”, kā arī “LA” tematiskās avīzes. Nereti mašīnā jāliek divas lielas kastes, dienā vidēji pa dažādiem ceļiem nobraucu 130 kilometrus. Mans vecākais klients Visvaldis Lācis, kam drīz būs jau 93 gadi, saka – tu jau brauc tā, ka vari piedalīties pat rallijos.”

 

Anita Ungure, Latgales reģiona Krāslavas 1. pasta nodaļa: “Mani visvairāk gandarī, ka klienti, pārsvarā pensionāri, ieskaitot manus bijušos skolotājus, ļoti uzticas pastniekam. Ne jau tikai prese, vēstules un naudas pārvedumi, es sniedzu arī tādus mājas pakalpojumus kā maksa par elektrību, telefonu, atkritumu izvešanu. Atbildība ļoti liela, izmantoju stingrās uzskaites kvītis. Priecājos, ka cilvēki mani uztver kā meitu vai mazmeitu.”

 

Inese Krastiņa, Zemgales reģiona Pļaviņu pasta nodaļa: “Reģiona labākā pastnieka titulu uztveru kā visa mūsu nelielā kolektīva darba novērtējumu, pasta nodaļā esam pieci pastnieki – četras dāmas un viens kungs. Priecājos, ka varu palīdzēt cilvēkiem, pensiju vedu pat uz slimnīcu. Dzeramnaudu neņemu, esmu pastniece, nevis oficiante. Man galvenais, ka cilvēkiem varu ko dot, sākot ar aprunāšanos.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ticu, ka šajā profesijā strādā arī lieliski cilvēki, kas tiešām apzinīgi pilda savu darbu, taču gan Beztabu sižets par atvērto paciņu, gan vēstule, ko saņēmu no radinieka Anglijā un kuru kāds pirms manis jau bija atvēris un tad pavirši aizlīmējis ar šķidro ofisa līmi, raisa pārdomas, cik tad ir to labo, un cik – nekaunīgo. Diemžēl, arī piliens var sabojāt medus mucu. Man adresētajā vēstulē laikam naudu meklējuši, jo kas gan cits tā varētu interesēt, ja sūtījums no Anglijas. Ceru, ka apmierināja ziņkāri, uzzinot, ka tur ir tikai apsveikuma kartiņa un informācija par dažu radu dzimšanas dienām, ko dzimtas kokā ierakstīt.

  2. Pastnieks – tā ir problēma !!!
    Sievišķi, paši par sevi, vēl nekas, bet, sevišķi laukos, piegādes līdz pusceļam(pastkastei ceļa malā) negarantē ne avīžu, ne korespondences saņemšanu vispār. Huligāni demolē un dedzina pastkastes ceļmalās.
    Neviena no policijām neņem galvā iesniegumus,pat, ja esi norādījis vainīgos.

Juris Lorencs: Mazā valsts un lielā bumba (3)Sodot Ziemeļkoreju ar militāru spēku, sekas var būt neprognozējamas un traģiskas, bet arī piekāpšanās šim režīmam var novest pie slikta gala.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Mani lūdzu uz 2028. gadu, uz Latviju ar 30 apriņķiem!

Pareģojumi

Saglabājoties pašreizējai ekonomiskajai situācijai, uz Latvijas 110. gadadienu 2028.gadā valstī būs 20 – 30 pašvaldības (apriņķi), piektdien Latvijas Pašvaldību savienības kongresā prognozēja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards. Patlaban Latvijā ir 119 pašvaldības.

Kādiem jābūt mēneša ienākumiem, lai justos pārticīgi?
Agris Liepiņš: Prezidents "pavilksies"? (6)Spontānajam niknumam par oligarhu visatļautību trūkst racionāla līdzsvara, kaut nelielu daļu kauna vajadzētu uzņemties arī vēlētājiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+