×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. februāris, 2017
Drukāt

“Pastnieks – tā ir misija” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Dagmāra Berga, Rīgas reģiona Garkalnes pasta nodaļa: “Gandarījumu, bet reizē arī pārdomas rada tas, ka “Latvijas Pasta” konkursā, kurā kopumā bija izvirzīti 1406 nominanti, visos Latvijas reģionos preses izdevumu pasūtītāji, vēstuļu, bandroļu un paku saņēmēji, kā arī citu pasta pakalpojumu izmantotāji labākā pastnieka titulu piešķīruši sievietēm. Acīmredzot mēs labāk protam uzklausīt cilvēkus un palīdzēt viņiem, nereti piegādājot arī zāles un pat maizi. Pastnieks – tā ir misija.”

 

Dace Svilpe, Vidzemes reģiona Ērgļu pasta nodaļa: “Prieks, ka, par spīti pareģojumiem, cilvēki tomēr izvēlas drukāto presi, tostarp “Latvijas Avīzi”, “Mājas Viesi”, “Praktisko Latvieti”, kā arī “LA” tematiskās avīzes. Nereti mašīnā jāliek divas lielas kastes, dienā vidēji pa dažādiem ceļiem nobraucu 130 kilometrus. Mans vecākais klients Visvaldis Lācis, kam drīz būs jau 93 gadi, saka – tu jau brauc tā, ka vari piedalīties pat rallijos.”

 

Anita Ungure, Latgales reģiona Krāslavas 1. pasta nodaļa: “Mani visvairāk gandarī, ka klienti, pārsvarā pensionāri, ieskaitot manus bijušos skolotājus, ļoti uzticas pastniekam. Ne jau tikai prese, vēstules un naudas pārvedumi, es sniedzu arī tādus mājas pakalpojumus kā maksa par elektrību, telefonu, atkritumu izvešanu. Atbildība ļoti liela, izmantoju stingrās uzskaites kvītis. Priecājos, ka cilvēki mani uztver kā meitu vai mazmeitu.”

 

Inese Krastiņa, Zemgales reģiona Pļaviņu pasta nodaļa: “Reģiona labākā pastnieka titulu uztveru kā visa mūsu nelielā kolektīva darba novērtējumu, pasta nodaļā esam pieci pastnieki – četras dāmas un viens kungs. Priecājos, ka varu palīdzēt cilvēkiem, pensiju vedu pat uz slimnīcu. Dzeramnaudu neņemu, esmu pastniece, nevis oficiante. Man galvenais, ka cilvēkiem varu ko dot, sākot ar aprunāšanos.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ticu, ka šajā profesijā strādā arī lieliski cilvēki, kas tiešām apzinīgi pilda savu darbu, taču gan Beztabu sižets par atvērto paciņu, gan vēstule, ko saņēmu no radinieka Anglijā un kuru kāds pirms manis jau bija atvēris un tad pavirši aizlīmējis ar šķidro ofisa līmi, raisa pārdomas, cik tad ir to labo, un cik – nekaunīgo. Diemžēl, arī piliens var sabojāt medus mucu. Man adresētajā vēstulē laikam naudu meklējuši, jo kas gan cits tā varētu interesēt, ja sūtījums no Anglijas. Ceru, ka apmierināja ziņkāri, uzzinot, ka tur ir tikai apsveikuma kartiņa un informācija par dažu radu dzimšanas dienām, ko dzimtas kokā ierakstīt.

  2. Pastnieks – tā ir problēma !!!
    Sievišķi, paši par sevi, vēl nekas, bet, sevišķi laukos, piegādes līdz pusceļam(pastkastei ceļa malā) negarantē ne avīžu, ne korespondences saņemšanu vispār. Huligāni demolē un dedzina pastkastes ceļmalās.
    Neviena no policijām neņem galvā iesniegumus,pat, ja esi norādījis vainīgos.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Priekšvēlēšanu cīņu kompromatu uzlidojums

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks 6. oktobrī, arvien asākas kļūst partiju priekšvēlēšanu cīņas. Vieni politiķi videoklipos un sociālajos tīklos rāda dažādus “kompromatus” par citiem politiķiem un sola tos nest pārbaudei uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, otri atbild ar to pašu vai sola vērsties policijā par goda un cieņas aizskaršanu, vai aicina Drošības policiju pārbaudīt konkurentu iespējamu saistību ar kaimiņvalsts specdienestiem.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+