×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. janvāris, 2017
Drukāt

Pastrādātas trīs baisas slepkavības (6)

LETALETA

Papildināts viss teksts

Aizvadītajās trīs dienās policija reģistrējusi trīs slepkavības, kas pastrādātas mantkārīgos nolūkos, šodien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis un VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Andris Zellis.

Divas slepkavības notikušas Zemgalē, bet viena Rīgā. Visām šīm slepkavībām bija mantkārīgi motīvi.

Jēkabpils pusē atrasts noslepkavots 1963.gadā dzimis vīrietis, kurš oktobrī bija izsludināts kā bezvēsts pazudis. Policija noskaidroja, ka mirušā īpašumi bija pārrakstīti un par šo noziegumu aizturēts kāds 1962.gadā dzimis vīrietis.

Savukārt Bauskā atrasta kāda dzīvokļa īpašniece, kura bija izīrējusi dzīvokli diviem jauniem vīriešiem. Vīrieši par īrniekiem bija kļuvuši pāris nedēļas pirms slepkavības.

Policija uzskata, ka īrnieki saimnieci noslepkavojuši, upuri sadalījuši un polietilēna maisos novietojuši uz balkona, kur viņa atrasta 3.janvārī. Sieviete nogalināta, lai nebūtu jāmaksā īre un varētu iegūt viņas telefonu. Daļa sievietes mantas bija nodotas lombardā.

Savukārt Rīgā atrasta nogalināta 1934.gadā dzimusi sirmgalve, kuru nogalinājis kāds vīrietis, kurš bijis draudzīgās attiecībās ar upuri. Raidījums “Degpunktā” iepriekš vēstīja, ka sieviete nožņaugta ar šalli. Arī viņš paņēmis upura mantas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Padomju cilvēku neuztrauc noslepkvotie cilvēki, tā ir ikdiena bijušajā PSRS. Valodas kļūdas, nu jā, tas ir nopietni!

  2. Kad reiz taču tie skribenti nāks pie prāta. To dēļ vien LU ir jāslēdz un mācību darbs jāatdod RPIVA’i,varbūt beidzot sāks ar kaut ko domāt.
    ….baisas slepkavības….,tad kura ir ne- un kura baisā slepkavība??? Varbūt vienkārši “slepkavība “? Pats par sevi tas ir pietiekami baismīgs notikums.

  3. Padomijas mantojums Atbildēt

    Manta ir vienīgā vērtība, pārējās (atskaitot krievu šovinismu) tika iznīcinātas.

  4. Streips jums pasniedz kursu!!!

  5. Atkal kurpnieks par žurnālistu! – “Viņi noslepkavojuši sievietei,…”

Draugiem Facebook Twitter Google+