Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
10. februāris, 2015
Drukāt

Pasts kļūst par banku Valkā

Foto: LETAFoto: LETA

“Latvijas Pasts” vienojies par sadarbību ar Valkas novada domi maksājumu pakalpojumu nodrošināšanā.

No šā gada 16. februāra Valkas 1. pasta nodaļā, atverot papildu kasi, vietējiem iedzīvotājiem, ie­stādēm un tūristiem pakalpojumi kļūs pieejamāki. Kā informē “Latvijas Pasts”, šajā kasē primāri tiks nodrošināti visi maksājumu pakalpojumi, bet pārējā laikā klienti varēs saņemt arī citus “Latvijas Pasta” nodrošinātos pakalpojumus. Jau šobrīd “Latvijas Pasts” ikvienam klientam, kurš uzņēmumā atvēris maksājumu kontu, nodrošina pilnīgu finanšu pakalpojumu klāstu. Tāpat “Latvijas Pasta” piedāvātie maksājumu pakalpojumi nodrošina iedzīvotājiem pašvaldības un tās uzņēmumu rēķinu apmaksu, kā arī samazina pašvaldības un tās uzņēmumu izmaksas, uzturot savu kasi.

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis atzīst, ka tā tiek atrisināta problēma, kas radās pēc SEB bankas filiāles slēgšanas Valkā. Perspektīvā pašvaldība plāno slēgt līgumu ar “Latvijas Pastu” par tūrisma informācijas izvietošanu pasta telpās.

“Latvijas Pasts” uzrunājis arī citas pašvaldības par sadarbības iespējām finanšu pakalpojumu nodrošināšanai iedzīvotājiem vietās, kur citas maksājumu infrastruktūras nav pieejamas.

Janvārī salīdzinājumā ar iepriekšējiem mēnešiem “Latvijas Pastā” fiziskām personām Valkas 1. pasta nodaļā atvērto maksājumu kontu skaits palielinājies piecas reizes, pieaudzis arī skaidras naudas iemaksu darījumu skaits, kā arī uz kredītie­stādēm veikto pārskaitījumu skaits.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (2)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+