×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. februāris, 2015
Drukāt

Pasts kļūst par banku Valkā

Foto: LETAFoto: LETA

“Latvijas Pasts” vienojies par sadarbību ar Valkas novada domi maksājumu pakalpojumu nodrošināšanā.

No šā gada 16. februāra Valkas 1. pasta nodaļā, atverot papildu kasi, vietējiem iedzīvotājiem, ie­stādēm un tūristiem pakalpojumi kļūs pieejamāki. Kā informē “Latvijas Pasts”, šajā kasē primāri tiks nodrošināti visi maksājumu pakalpojumi, bet pārējā laikā klienti varēs saņemt arī citus “Latvijas Pasta” nodrošinātos pakalpojumus. Jau šobrīd “Latvijas Pasts” ikvienam klientam, kurš uzņēmumā atvēris maksājumu kontu, nodrošina pilnīgu finanšu pakalpojumu klāstu. Tāpat “Latvijas Pasta” piedāvātie maksājumu pakalpojumi nodrošina iedzīvotājiem pašvaldības un tās uzņēmumu rēķinu apmaksu, kā arī samazina pašvaldības un tās uzņēmumu izmaksas, uzturot savu kasi.

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis atzīst, ka tā tiek atrisināta problēma, kas radās pēc SEB bankas filiāles slēgšanas Valkā. Perspektīvā pašvaldība plāno slēgt līgumu ar “Latvijas Pastu” par tūrisma informācijas izvietošanu pasta telpās.

“Latvijas Pasts” uzrunājis arī citas pašvaldības par sadarbības iespējām finanšu pakalpojumu nodrošināšanai iedzīvotājiem vietās, kur citas maksājumu infrastruktūras nav pieejamas.

Janvārī salīdzinājumā ar iepriekšējiem mēnešiem “Latvijas Pastā” fiziskām personām Valkas 1. pasta nodaļā atvērto maksājumu kontu skaits palielinājies piecas reizes, pieaudzis arī skaidras naudas iemaksu darījumu skaits, kā arī uz kredītie­stādēm veikto pārskaitījumu skaits.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+