Ekonomika
Bizness

Pašmāju uzņēmums tiek pie sešu miljonu eiro NATO iepirkuma3

Foto: Gorodekoff/SHUTERSTOCK

Pašmāju uzņēmums SIA “Belss” noslēdzis līgumu ar NATO par vairāk nekā sešiem miljoniem eiro.

Līgums parakstīts ar NATO iepirkumu aģentūru (NSPA) par pārvietojamas nometnes iekārtu un aprīkojuma piegādi par kopējo summu 6 268 076 eiro, liecina informācija uzņēmuma mājaslapā.

Šo līgumu uzņēmums ir ieguvis, uzvarot iepirkumā konkurencē ar vairākiem ārvalstu uzņēmumiem.

“Belss” dibināts 1994. gadā, un tā pamatspecializācija ir radiosakaru un bezvadu telekomunikāciju iekārtu tirdzniecība, montāža, tehniskā apkalpošana un remonts.

Pēdējos gados “Belss” attīsta projektēšanu un būvniecību, paplašinot savu darbību ar ūdenssaimniecību, būvprojektu un rekonstrukcijas projektu izstrādi un realizāciju.

Uzņēmums ir pilnībā privāta kompānija ar pamatkapitālu virs 0,5 miljoniem eiro. Kā liecina “firmas.lv” informācija, SIA “Belss” pilnībā pieder Tālim Ziediņam, kurš ir valdes priekšsēdētājs un patiesā labuma guvējs.

Uzņēmums pagājušo gadu pabeidzis ar 6,5 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% mazāks nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieaugusi deviņas reizes, sasniedzot 647 tūkstošus eiro.

Uzņēmumā nodarbināts 41 darbinieks.

“Belss” ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Drošības un aizsardzības industrijas federācijas, Latvijas Telekomunikāciju asociācijas un Latvijas Kvalitātes asociācijas biedrs.

LA.lv