Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
17. augusts, 2015
Drukāt

Pašvaldība atcels lēmumu par Lucavsalas atsavināšanu

Foto: LETAFoto: LETA

Juriste Ieva Brante piedalās pie Rīgas domes notiekošajā piketā pret Rīgas izpārdošanu un Lucavsalas privatizāciju.

Pirmdien, 17. augustā, Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti nolēma atcelt lēmumu par nekustamā īpašuma Lucavsalā atsavināšanu, pavēstīja pašvaldīā.

Kā deputātus informēja RD Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, pagājušajā gadā pieņemtajā lēmumā par nekustamo īpašumu atsavināšanu bija definēti pamatnosacījumi potenciālajam investoram kompleksai teritorijas attīstībai, pirms tam izstrādājot lokālplānojumu. Nekustamo īpašumu izsoles noteiktā sākumcena bija 26 580 000 eiro. Uz izsludināto izsoli, kas bija paredzēta 2014. gada 10. oktobrī, neviens nepieteicās, un tā tika atzīta par nenotikušu. Līdz ar to netika sasniegts izvirzītais mērķis par Lucavsalas kompleksu attīstību, pārdodot nekustamos īpašumus.

Lai veiktu iespējamo Lucavsalas turpmākās attīstības un izmantošanas mērķu izpēti un izvērtēšanu, kā arī apkopotu un izanalizētu iedzīvotāju viedokļus un priekšlikumus Lucavsalas sakārtošanai, ar Rīgas domes priekšsēdētāja rīkojumu ir izveidota darba grupa Lucavsalas attīstības un izmantošanas mērķu izvērtēšanai. Darba grupā iekļauti pārstāvji no pašvaldības struktūrām – Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta, Īpašuma departamenta, Satiksmes departamenta, Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Pārdaugavas izpilddirekcijas, kā arī dabas aizsardzības organizāciju un Lucavsalas biedrības pārstāvji. Septembrī darba grupa sanāks uz jau otro sēdi.

Jautājums par Lucavsalas atsavināšanas atcelšanu vēl jāapstiprina Rīgas domes sēdē, kas tiek plānota 25.augustā.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+