×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. janvāris, 2015
Drukāt

Pašvaldības bērnudārzu “Ābelīte” pārcels uz jaunām telpām

Foto: LETAFoto: LETA

Īpašums Katrīnas ielā 5a, kurā 2015.gadā plānots ierīkot pašvaldības bērnudārzu.

Tā kā Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” telpas Stabu ielā 22 ir avārijas stāvoklī un to atjaunošana prasītu milzu līdzekļus, bērnudārzu plānots pārcelt uz atjaunotu ēku Katrīnas ielā 5, informē Rīgas domē.

Īpašumu Katrīnas ielā 5a Rīgas pašvaldībai pērn nogalē bezatlīdzības lietošanā nodeva Rīgas brīvostas valde. Bērnudārzu plānots ierīkot 983,20 kvadrātmetru lielā ēkā, un tajā vietas būs 88 bērniem.

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs klāsta, ka pašreizējā pašvaldības bērnudārza “Ābelīte” ēka Stabu ielā 22 jau sākotnēji būvēta kā dzīvojamā māja un nav piemērota pirmsskolas izglītības iestādes funkcijas nodrošināšanai.

“Šo telpu atjaunošanas un pārbūve pašreizējos apstākļos izmaksātu vairākus miljonus eiro. Tādēļ tajā esošās pirmsskolas izglītības iestādes pārcelšana uz atjaunotu ēku Katrīnas ielā ir labākais iespējamais risinājums. Turklāt šī ēka jau sākotnēji ir celta kā pirmsskolas izglītības iestāde, un šo funkciju atjaunošanai pašvaldībai ir jāiegulda 550 000 eiro,” klāsta Burovs.

Rīgas domes Īpašuma departamenta atbildīgajiem speciālistiem uzdots izstrādāt domes lēmumprojektu un virzīt to izskatīšanai atbildīgajās pašvaldības komitejās un tuvākajā Rīgas domes sēdē, lai jau savlaicīgi varētu izsludināt ēkas atjaunināšanas un pārbūves darbu iepirkumu. Plānots, ka darbus varētu pabeigt 2015.gada rudenī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+