×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. jūnijs, 2016
Drukāt

Pašvaldības deputāts pieķerts braucam dzērumā

Foto: StockxcngeFoto: Stockxcnge

Ilustratīvs attēls

Olaines novada domes deputāts Jānis Sarva (“A8 partija”) pieķerts, vadot automašīnu alkohola reibumā, ziņo Latvijas Televīzija.

Aizdomīgo automašīnu pamanījuši iedzīvotāji, kas izsaukuši Olaines novada pašvaldības policiju, kas konstatējusi, ka automašīnas vadītājs ir pamatīgā reibumā, un izsaukuši Valsts policiju.

Sarva no sadarbības ar likumsargiem ir atteicies, nevēloties veikt alkohola ekspertīzi, kas pielīdzināms dzēruma atzīšanai. Valsts policija patlaban lietu ir nodevusi Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesai.

Pats Sarva noliedza, ka būtu sēdies pie stūres alkohola reibumā, taču sīkāk notikušo nevēlējās komentēt.

LETA jau ziņoja, ka 2014.gadā Rīgas rajona tiesā nonāca krimināllieta, kurā Sarva bija apsūdzēts par fotoradara uzrauga automašīnas sabojāšanu un uzbrukumu apsargam, bet apsūdzēts par uzbrukumu apsargam – viņa brālis Guntis Sarva.

Brāļi Sarvas savu vainu viņiem celtajā apsūdzībā par fotoradara uzrauga automašīnas sabojāšanu un uzbrukumu apsargam tiesā neatzina.

Pēc prokurores nolasītās apsūdzības izrietēja, ka uz Rīgas-Jelgavas šosejas, Jaunolainē, Jānis un Guntis Sarvas, būdami alkohola reibumā, rupji traucēja sabiedrisko mieru un kārtību gan ar savu rīcību, gan skaļi lamājoties. Pienākuši pie automašīnā sēdošā radara uzrauga, Sarvas pieprasīja viņam izkāpt no auto. Uzraugs nav paklausījis, un Sarvas aizgājuši.

Pēc tam abi brāļi atgriezušies un atkārtoti pieprasījuši, lai uzraugs izkāpj no auto. Pēc uzrauga nepaklausīšanas Sarvas sāka dauzīt uzrauga automašīnu. Sitieni bija veltīti arī motora pārsegam, kas šo darbību rezultātā sabojāts.

Prokurore iepriekš norādīja, ka Sarvu darbības rezultātā tika traucēta sabiedriskā kārtība, bojāta sveša manta un traucēts uzņēmuma “V-Traffic” darbs.

Fotoradara uzraugs bija izsaucis apsardzi. Pēc izsaukuma notikuma vietā ieradās apsargs, kurš Sarvas ar sevi iepazīstināja kā apsardzes darbinieks, taču Sarvas apsargam uzbruka, apzinoties, ka uzbrūk personai tās amata pienākumu veikšanas laikā. Apsardzes darbinieks izmantojis gāzes baloniņu, un Sarvas pēc tam nogādāti Olaines policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+