×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Ādažu pašvaldības policija patrulēs arī novada ezeros

Foto: Krišjānis GrantiņšFoto: Krišjānis Grantiņš

Ādažu pašvaldības policija turpmāk patrulēs arī novada ezeros, kur kārtību varēs nodrošināt ar jauna ūdens satiksmes transporta palīdzību, informē novadā.

Kopumā novada pašvaldība par saviem līdzekļiem iegādājusies divas laivas. Vienu paredzēts izmantot tikai nepieciešamības gadījumā – akūtās situācijās, tostarp plūdu seku mazināšanai un citiem.

Otra laiva ir lielāka, un to plānots regulāri izmantot plānveida reidos. Tajos likumsargi lūkos, vai ūdens satiksmes transporta lietotāji novadā ievēro kuģošanas noteikumus, mēģinās notvert malu zvejniekus, kā arī varēs apturēt iedzērušus vai agresīvus ūdens satiksmes transporta līdzekļu vadītājus, kuri traucē peldētāju iespēju izmantot ūdenstilpni.

Tāpat pašvaldības policijas darbinieki raudzīs, vai ūdens transporta vadītāji izmanto glābšanas vestes, kā arī to, vai tiek ievēroti Ādažu novada domes saistošie noteikumi.

“Bieži saņemam zvanus no satrauktiem novada iedzīvotājiem par to, ka iedzēruši ūdens transporta līdzekļu vadītāji traucē atpūtnieku mieru, skaļi braukājot pa ezeru, kā arī apdraudot peldētāju dzīvību, braucot neatļautās vietās,” stāsta Ādažu pašvaldības policijas priekšnieks Oskars Feldmanis.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.4
Alūksne +12.1
Daugavpils +14.4
Saldus +10.9
Liepāja +6.6
Jelgava +12.2
Ventspils +6.6
Limbaži +11
Madona +13.9
Rēzekne +13.6
Draugiem Facebook Twitter Google+