Latvijā
Rīga

Pašvaldības policistiem gatavo lielākas prēmijas 0

Foto – LETA

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti vakar atbalstīja ieceri palielināt prēmijas un pabalstus Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem.

Lai nodrošinātu sociālās garantijas, motivētu darbiniekus tālākai izaugsmei un rezultatīvam darbam, pēc RPP Darba koplīguma, darbiniekiem 2014. gadā, izvērtējot viņu darba sniegumu, no budžeta līdzekļu iespējamās ekonomijas tiek plānotas piemaksas par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti līdz 30% no darbiniekam noteiktās mēnešalgas.

Tāpat plānotas prēmijas par drošsirdīgu un pašaizliedzīgu rīcību, veicot darba pienākumus, ar ikreizējās prēmijas apmēru līdz 60% no darbinieka mēnešalgas, kopā nepārsniedzot 120% no mēnešalgas. Bet darbiniekiem, kuru apgādībā ir bērns invalīds līdz 18 gadu vecumam, tiktu piešķirts pabalsts līdz 50% no mēnešalgas.

Saskaņā ar atbalstīto lēmumprojektu naudas balvas varēs saņemt arī saistībā ar iestādei vai darbiniekam svarīgu notikumu, izvērtējot darbinieka ieguldījumu pašvaldības policijas mērķu sasniegšanā, nepārsniedzot 320 eiro gadā.

Lai veiktu minēto pabalstu izmaksas, papildus Rīgas pašvaldības budžetā būtu nepieciešami 183 965 eiro gadā.

LA.lv