×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
13. septembris, 2015
Drukāt

Pašvaldības varēs saņemt atbalstu grantsceļu bez cietā seguma izbūvei un pārbūvei

Foto-LETAFoto-LETA

Zemes ceļš pie Drustiem.

Lauku atbalsta dienests (LAD) no šā gada 15.oktobra līdz 2019.gada 1.decembrim izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”, aģentūra BNS uzzināja Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS).

Atbalsts tiks piešķirts vietējās pašvaldības grantsceļu bez cietā seguma izbūvei un pārbūvei, izņemot valsts ceļus un Transeiropas transporta tīkla savienojumus, atbilstoši teritorijas plānošanas dokumentos noteiktajām prioritātēm, tostarp rīcības un investīcijas plāniem.

Atbalsta pretendenti pasākumā ir pašvaldības, kuras atrodas lauku teritorijā, izņemot republikas pilsētas un novadu teritoriālās vienības – pilsētas ar iedzīvotāju skaitu virs 5000, informē LPS.

Pašvaldībai ir jānosaka un jāapstiprina atlases kritēriji par objektiem, kā arī jāapspriežas ar vietējiem uzņēmējiem par projektā ietvertajiem objektiem. Pašvaldība izvirzītos objektus sarindo pēc prioritātes, prioritāte atbalsta saņemšanai ir lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārstrādes objektiem un integrēta tipa projektiem, kas tiek īstenoti kopā ar pievedceļu izbūvi uzņēmējdarbības objektiem apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā”.

Kopējais publiskais finansējums izsludinātajai projektu iesniegumu pieņemšanas kārtai ir 126 635 591 eiro. Katrai pašvaldībai maksimāli pieejamais atbalsts tiks aprēķināts, ņemot vērā pašvaldības kopējo ceļu garumu, kopējo dzīvnieku skaitu un kopējās laukaugu platības, norāda LPS.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+