×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
5. marts, 2012
Drukāt

Pašvaldību vēlēšanās SC ar Amerika partiju varētu startēt no vienota saraksta

usakovs_nils0503

Pašvaldību vēlēšanās “Saskaņas centrs” (SC) varētu veidot sarakstu kopā ar Rīgas vicemēra Andra Amerika topošo partiju, šodien Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

Ušakovs norādīja, ka ir “ļoti augsta varbūtība”, ka kopā ar Amerika topošo partiju pašvaldību vēlēšanās tiks veidots vienots saraksts. Viņš arī atgādināja par bloka līgumu ar vairākiem pašreizējiem deputātiem, kas paredz sadarbību.

Taujāts par biedrības “Dzimtā valoda” līdera Vladimira Lindermana un viņa domubiedra Jevgēnija Osipova iespējamo piedalīšanos pašvaldību vēlēšanās, Ušakovs norādīja, ka viņu partijai diez vai izdotos pārvarēt pat 2% slieksni.

Kā ziņots, 27.janvārī pēc Rīgas vicemēra Andra Amerika iniciatīvas tika nodibināta jauna sabiedriskā organizācija “Gods kalpot Rīgai!”, kuras mērķis ir apvienot pilsētas patriotus, lai kopīgiem spēkiem veidotu Rīgu par drošu un sakārtotu mājvietu visiem tajā dzīvojošajiem.

Līdz martam organizācija kļūs par politisku partiju, kas 2013.gadā piedalīsies pašvaldību vēlēšanās, taču plānots, ka daļa atbalstītāju, kas politikā nevēlēsies iesaistīties, darbosies kā padomdevēji.

Ameriks iepriekš uzsvēra, ka viņa mērķis nav masveidīga partija, bet gan neliela, spēcīga komanda, kas kopīgi strādās rīdzinieku labā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+