×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Pašvērtējuma horoskops. Uzzini, ko par sevi domā katras horoskopa zīmes pārstāvis! (4)

1. Auns

1no12
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Pēc horoskopa zīmes var daudz uzzināt par cilvēka raksturu. Tostarp, arī par katra paša vērtējumu.
Kāds ļoti labi pārzina visas savas labās īpašības, lepojas ar tām un veikli izmanto savā ikdienas dzīvē, kā arī lai virzītos pa karjeras kāpnēm. Savukārt kāds cits visu laiku šaubās par sevi, tādējādi nespējot realizēt pat tos savus talantus, kuri ir acīmredzami. Ļoti daudz šajā ziņā ir atkarīgs no zodiaka zīmes.

Kā likums, Aunu pašvērtējums ir pārlieku paaugstināts, turklāt ne vienmēr tas ir pamatoti. Šīs zīmes pārstāvji ir tik ļoti pārliecināti par sevi un saviem “neapstrīdamajiem” panākumiem, ka šāds pašapmāns bieži kalpo par iemeslu dažādām kuriozām situācijām un pat nepatikšanām. Savas personības pareiza novērtējuma trūkums noved pie tā, ka apkārtējie cilvēki kādā brīdī pārstāj Aunus uztvert nopietni un cenšas izvairīties no kopīgiem nopietniem darījumiem.

Paši Auni sava nenoslāpējamā optimisma un arī sava egoisma dēļ neredz savas kļūdas, tāpēc sagraut viņu ticību pašiem sev ir praktiski neiespējami. Viņi skaidri zina, ka vienmēr un visur viņiem ir taisnība. Tādējādi Aunu pašvērtējums nepazeminās pat tad, kad viņi vairākkārt uzkāpj uz viena un tā paša grābekļa.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Par skorpionu pilnīgs sviests. 😉

 2. Analfabētu salidojums, nemāk pat rakstīt. Bet arī avīzes ir analfabētu līmenī. Dzīve degradējas.

 3. Nedomāju viss

 4. Karoč, blefs.

Draugiem Facebook Twitter Google+