×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. janvāris, 2018
Drukāt

“Pat Kuldīgas svētkos nav tik daudz cilvēku!” Straumēm plūst skatīt jūras spēku Liepājā (1)

Ekrānšāviņi no Facebook un liepajniekiem.lvEkrānšāviņi no Facebook un liepajniekiem.lv

Pat Kuldīgas svētkos nav tik daudz cilvēku, tā smejas autovadītāji, kuri nedēļas nogalē devās uz Liepāju, lai savām acīm apskatītu jūras spēku – nograuzto krastu, kas varētu sabojāt vēsturiskos Ziemeļu fortus.

Krastu pie fortiem pie vēja ģeneratora jūra izpostījusi smagi. Krasts nogruvis un jūrā ieskalots aptuveni 10 metrus – aiz fortiem vairs nav ne stāvkrasta, ne pludmales, viļņi skalojas tieši pret vēsturiskajām būvēm. Vairākas no tām jau sagāzušās, zeme daudzviet ieplaisājusi, notikuma vietu apraksta “liepajniekiem.lv”.

Vietējais portāls norāda, ka no krasta bīstamību novērtēt grūti, taču paejoties pa jūras krastu uz vienu un otru pusi no fortiem, redzams, ka pie nogruvuma atrašanās ir bīstama.
Lai cilvēki neapdraudētu sevi, jau piektdien, 5.janvārī, ar lentām tika norobežotas bīstamākās vietas gan fortos pie Kureliešu piemiņas zīmes, gan fortos pie vēja ģeneratora.
Diemžēl apmeklētāji ir pārgalvīgi.

Soctīklos redzams, ka nedēļas nogalē uz Liepāju plūda cilvēku straume.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Masu psihoze šinī valstī ir apbrīnojama… tas laikam tapēc ka mums brīvdienās NAV ko darīt un esam maza valsts, kur no Liepājas līdz Rēzeknei 5h var atbraukt….

    Viegli šinī valstī uztaisīt haju, tādu, lai pēkšņi pus valsts gāztos… Palaid tikai ticamu pīlīti, kopā ar kādu dabas spēku un bizness uz urrrāā tuvākajai nedēļās nogalei garantēts!

Draugiem Facebook Twitter Google+