×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
14. februāris, 2017
Drukāt

Pateicas aculieciniecei, kura ziņoja par pazudušo kaitbordistu (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Jūras spēku krasta apsardzes dienestam pēc vakar pieredzētās meklēšanas operācijas netālu no Dubultiem ir ko teikt ikvienam, kuru vilina ekstrēmais sports jūrā.

Pirmdienas pievakarē, kad jau palēnām krēslojies, ārkārtas tālruņu centrā atskanējis kādas aculiecinieces zvans.

Kundze, pastaigājoties pa Dubultu pludmali, pamanījusi jūrā vientuļu kaitbordistu, kurš palēnām attālinājies no krasta un, iespējams, nonācis nelaimē. Brīdī, kad notikuma vietā ieradušies pirmie sauszemes palīgi, ekstrēmo sporta veidu cienītājs jau bija nozudis aiz horizonta.

Jau pa ceļam uz notikuma vietu glābēji aprēķinājuši iespējamo kaitbordista atrašanās vietu un noteiktā teritorija vairākkārt pārmeklēta, taču pēc vairāku stundu meklējumiem, vīriem nācies samierināties ar faktu, ka cietušo nav iespējams atrast.

Ap deviņiem vakarā glābšanas operācija pārtraukta un visi iesaistītie devušies atceļā. Tomēr jau ap pulksten vienpadsmitiem situācija negaidīti atrisinājusies, jo 112 centrālē saņemts telefona zvans no kāda vīrieša, kurš atzinis, ka šajā vakarā bija devies jūrā, kur netālu no Dubultiem kaitojis, taču jau pēc tumsas iestāšanās paša spēkiem atgriezies krastā.

Tikai vēlāk vakarā viņš no paziņām uzzinājis, ka vietā, kur sportojis, pēcāk rosījušies operatīvie dienesti un sapratis, ka, visticamāk, tie meklējuši viņu. Lai arī šajā situācijā aculiecinieka sniegtā informācija nav apstiprinājusies, glābēji priecājas par to, ka kundze nebija vienaldzīga.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc traucē trakajiem dabūt galu ?!!

  2. Nafig glābt tos .., būtu labāk pielikuši pie pensijas kundzei par neziņošanu

Draugiem Facebook Twitter Google+