×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
19. augusts, 2013
Drukāt

Pateicības raksts

Foto - LETAFoto - LETA

Barikāžu piemiņas sarīkojums 2013. gadā.

Lai godinātu un pateiktu paldies tiem, kuri 1991. gada barikāžu laikā parādīja drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, piedalījās organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī morāli un materiāli atbalstīja dalībniekus, Barikāžu dalībnieku piemiņas zīmes valde nolēmusi iedibināt īpašu Pateicības rakstu.

 

To piešķirs personām, kuras nav apbalvotas ar 1991. gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi. Ierosinājumu par Pateicības raksta piešķiršanu var iesniegt jebkura persona, taču netiks izskatīti ierosinājumi, kuru autori ieteic apbalvot paši sevi.

Ierosinājumus kopā ar pamatojumu un attiecīgajiem materiāliem var iesniegt 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrībai, kas atrodas Rīgā, Krāmu ielā 3, vai elektroniski uz e-pasta adresi: barikazu.muzejs@gmail.com (tālr. 67213525). Ierosinājumā jānorāda izvirzītās personas vārds, uzvārds, personas kods un dzīvesvietas adrese, jāmin arī iesniedzēja vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums, kā arī privātpersonas dzīvesvietas adrese vai juridiskās personas adrese.

Saņemtos ierosinājumus Barikāžu dalībnieku piemiņas zīmes valde izskatīs triju mēnešu laikā no to iesniegšanas dienas. Pateicības rakstu svinīgos apstākļos pasniegs Saeimas priekšsēdētāja vai viņas pilnvarota amatpersona.

Atgādinām, ka līdz 1998. gada 31. decembrim ikviens varēja iesniegt ierosinājumus par 1991. gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmes piešķiršanu. Līdz šim apbalvoti vairāk nekā 30 tūkstoši barikāžu dalībnieku, taču nebūt ne visi, kuri būtu pelnījuši.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+