×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Pateicoties aculieciniekiem, Ventspilī par laupīšanu aiztur jaunu sievieti

LETALETA

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, policijai izdevies noskaidrot un aizturēt kādu gados jaunu sievieti, kura 12. maijā, piedraudot ar nazi, aplaupīja nepilngadīgu meiteni un mēģināja aplaupīt veikalu, informē Valsts policijā.

12.maijā Ventspilī, Lidotāju ielā, kādā veikalā ienāca sieviete un, piedraudot ar nazi veikala pārdevējai, mēģināja nolaupīt naudu no veikala kases. Laupījumu gūt neizdevās, un sieviete aizbēga no notikuma vietas.

Pateicoties ļoti atsaucīgajiem un pretimnākošajiem notikuma aculieciniekiem, kuri sniedza precīzu informāciju par sievietes ārējām pazīmēm, policijai izdevās operatīvi noskaidrot viņas personību, pēc tam arī atrašanās vietu un personu aizturēt.

Tās pašas dienas laikā Ventspilī šī sieviete, piedraudot ar nazi, nolaupīja nepilngadīgai meitenei mobilo tālruni, sudraba ķēdīti un dažus eiro.

Noskaidrojot visus notikušā apstākļus, policija ieguva papildu informāciju par nolaupītā tālruņa pārdošanu. Policija lūdz atsaukties vīrieti, kurš 12. maijā Ventspilī, Lidotāju ielā, pasta nodaļas tuvumā, iegādājās mobilo tālruni baltā krāsā vai arī personas, kuras par šo vīrieti var sniegt kādus datus. Lūgums zvanīt 63604754 vai 63604702, vai vērsties personīgi policijas iecirknī Ventspilī, Ostas ielā 33.

1995. gadā dzimusī sieviete, kura iesaistīta abās laupīšanas epizodēs, ir aizturēta. Viņa jau iepriekš tikusi tiesāta, kā arī vairākkārt nonākusi policijas redzeslokā par dažāda veida noziedzīgu nodarījumu pastrādāšanu. Personai piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Policijā turpinās pirmstiesas izmeklēšana uzsāktā kriminālprocesa ietvaros. Policija saka paldies visiem, kas nestāvēja malā, nebija vienaldzīgi, bet sniedza policijai informāciju, kas bija īpaši noderīga, lai tiktu aizdomās turamajai uz pēdām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+