×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. maijs, 2017
Drukāt

Pateicoties atsaucīgai “Facebook” lietotājai, sirmgalvis Liepājā atgūst bankomātā aizmirstu naudu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar Valsts policijā saņemts iesniegums no kāda 75 gadus veca kunga par to, ka viņš Liepājā, Jaunā Ostmalā esot vēlējies izņemt naudu, taču kad darījums ir noticis, viņš naudu aizmirsis bankomātā.

Tajā pašā dienā sociālā tīkla vietnē “Facebook” kāda sieviete savā profilā publicēja ziņojumu, ka minētajā tirdzniecības objektā nauda ir atrasta un tā ar visu kvīti atrodas pie viņas. Šodien mūsu inspektore sazvanīja sievieti un noorganizēja tikšanos starp vīrieti un sievieti, pie kuras atradās nauda. Izsakām pateicību sievietei, kura atrada naudu un nodeva to tirdzniecības vietas pārstāvei, kura, savukārt centās noorganizēt to, lai nauda nokļūtu vīrieša rokās.

Tajā pašā laikā VP aicina iedzīvotājus par šādiem atradumiem informēt Valsts policiju. Šoreiz, pateicoties tam, ka policijas darbiniece pamanīja ierakstu sociālā tīkla vietnē “Facebook”, nauda tika atgūta, taču citās reizēs ieraksts var palikt nepamanīts. “Lūgums laicīgi informēt policiju lai palielinātu iespēju cilvēkam atgūt viņa pazaudēto lietu – tas pats attiecas uz makiem, telefoniem un citām atrastām mantām,” atgādina policijā.

Iedzīvotāji mēdz vērsties arī policijā tad, kad viņi saprot, ka zādzība nav notikusi, bet tomēr cer, ka kāds šo pazaudēto lietu atradīs un nodos policijai. Valsts policijas mājaslapā ir sadaļa “Atrastās mantas”, kurā tiek ievietotas bildes ar mantām, kuras kriminālprocesu ietvaros ir atrastas pie zagļiem, kā arī ar tām mantām, kuras ir atrastas sabiedriskās vietās un nodotas Valsts policijas amatpersonām.

Policija tāpat pateicas abām sievietēm, kuras parūpējās par to, lai nauda tiktu atdota vīrietim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ne sirmgalvis,bet aizmāršīgs,plānprātīgs vecis!

Draugiem Facebook Twitter Google+