×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Pateicoties drosmīgam aculieciniekam, Rīgā notver laivas motora zagli

Foto - LETAFoto - LETA

Policija aizdomās par motorlaivas motora zādzību no privātmājas šķūnīša aizturējusi kādu jau iepriekš par zādzībām sodītu vīrieti – tik operatīvi notvert ļaundari izdevies, pateicoties kādam aculieciniekam, kurš ievērojis viņa aizdomīgo rīcību, informē Valsts policijā.

Sestdien, 2.aprīlī, ap pulksten 9.00 Rīgas Teikas iecirkņa policisti saņēma zvanu no kāda satraukta 1978. gadā dzimuša vīrieša. Viņš Rīgā, Aizkraukles ielā pa mājas logu pamanījis nepazīstamu iereibušu vīrieti, kurš iziet no viņa mājas teritorijas. Aizdomu pārņemts, mājas saimnieks nolēmis paskatīties, kurā virzienā dodas iereibušais vīrietis, sekojot viņam.

Pēc aptuveni 200 metriem aizdomīgais vīrietis iegājis kādas citas privātmājas pagalmā, un jau pēc laika iznācis ar melnu maisu. Šāds skats 38 gadus vecajam vīrietim šķitis aizdomīgs, tādēļ nekavējoties izsaucis policiju.

Policisti Brīvības ielā aizturēja aizdomās turamo personu – 1981. gadā dzimušu vīrieti –, kurš, uzlaužot slēdzeni, no šķūnīša bija nozadzis motorlaivas dzinēju un ielicis melnā maisā. Aizturētais tika nogādāts Rīgas Teikas iecirknī, kur noskaidrots, ka viņš jau iepriekš sodīts par zādzībām.

Policisti noskaidroja cietušo personu un viņu informēja par notikušo zādzību, pēcāk atdodot arī nozagto motorlaivas dzinēju.
Šobrīd pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpā, un mantas tīšu bojāšanu.

Pateicamies drosmīgajam 1978. gadā dzimušajam vīrietim, kurš sekoja aizdomīgajai personai un palīdzēja atklāt zādzību, un notvert ļaundari.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+