Mobilā versija
0.0°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
12. marts, 2014
Drukāt

Pateicoties drosmīgam gājējam, Rīgā aiztur kabatzagli (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Pateicoties kādam drosmīgam gājējam, policija pagājušajā piektdienā Rīgā aizturējusi kabatzagli, liecina Valsts policijas informācija.

VP Rīgas Latgales policijas iecirknī pagājušajā piektdienā ap pulksten 19.30 saņemta informācija, ka Rīgā, 13.janvāra ielā notikusi mobilā tālruņa zādzība un vainīgā persona aizturēta.

Policijas darbinieki nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja: pie gājēju pārejas kāda sieviete pamanījusi, ka viņai no atvērtas somiņas kāds vīrietis izvelk mobilo telefonu. Cietusī, to pamanot, pati saviem spēkiem mēģinājusi zagli aizturēt, taču nesekmīgi.

Redzot notiekošo, kāds garāmgājējs palīdzēja sievietei un zagli aizturēja. Policisti aizturēto nogādāja policijas iecirknī, kur vīrietis savu vainu izdarītajā atzina.

Aizturētais ir 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk tiesāts par kabatzādzībām. Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un kāpēc man liekas, ka aizturētais ir čigāns?

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (58)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+