×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2013
Drukāt

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, aiztur iespējamos sievietes slepkavas

noziedznieks1

Valsts policija

Valsts policija (VP) aizturējusi trīs jauniešus aizdomās par divu bērnu mātes nogalināšanu laupīšanas laikā Ventspilī.

20. septembrī privātmājā Ērgļu ielā tika atrasts 1971.gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. No mājas bija nolaupītas dažādas personiskās mantas, dārglietas un nauda, aģentūru LETA informēja VP Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Veicot nozieguma izmeklēšanu, policijas darbiniekiem izdevās iegūt jaunieša fotogrāfijas, kurš, iespējams, bija saistīts ar izdarīto noziegumu. Lai pēc iespējas ātrāk noskaidrotu jaunieša personību un atrašanās vietu, policija vērsās pie iedzīvotājiem ar lūgumu sniegt jebkādas ziņas par fotogrāfijā redzamo jaunieti.

Policijas aicinājumam atsaucās vairāk nekā 60 cilvēku, un, pateicoties lielajai atsaucībai, likumsargiem izdevās iegūt ļoti noderīgas ziņas. Tā rezultātā pagājušā svētdienā par šī smagā nozieguma izdarīšanu aizturēti 1991, 1993. un 1988.gadā dzimuši vīrieši.

Aizturētie jau agrāk ir tiesāti par dažādiem mantiskiem noziegumiem, bet reālu cietumsodu neviens no viņiem nav saņēmis. Šobrīd diviem no aizturētajiem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Valsts policijā sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja tā saistīta ar smagu miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ja tā izraisījusi citas smagas sekas. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu no pieciem līdz piecpadsmit gadiem.

Policija izsaka pateicību visiem iedzīvotājiem, kuri palīdzēja atrisināt traģisko noziegumu, kura rezultātā bez mātes palika divi bērni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+